Pierwsza miłość. Duże zmiany u Emilki i Marcina. Wojtek ich nie rozdzieli? - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość. Duże zmiany u Emilki i Marcina. Wojtek ich nie rozdzieli? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Duże zmiany u Emilki i Marcina. Wojtek ich nie rozdzieli? - ZDJĘCIA

2021-08-12 16:30

Emilka (Anna Ilczuk) i Marcin (Przemysław Cypryański) w serialu "Pierwsza miłość" będą o krok od rozstania! Brat strażaka, Wojtek (Grzegorz Daukszewicz), spróbuje odebrać mu ukochaną w nowym sezonie "Pierwszej miłości" jesienią 2021. I nic cofnie się przed niczym! To właśnie Wojtek powie Marcinowi co go łączy z Emilką. Ona sama nie zdobędzie się na odwagę, by przyznać się do pocałunku ze szwagrem. Ale zdjęcia z "Pierwszej miłości" dowodzą, że para nadal będzie razem, a Wojtek nie zniszczy ich miłości. Poza tym Emilkę czekają duże zmiany. Nie tylko związane ze ślubem!

Czy Emilka i Marcin z "Pierwszej miłości" wezmą ślub w nowym sezonie jesienią 2021?

Zwiastun "Pierwszej miłości" po wakacjach, który zobaczycie poniżej wskazuje na to, że Wojtek będzie chciał rozdzielić Emilkę i Marcina. Zakochany w przyszłej bratowej nie będzie miał żadnych oporów, by powiedzieć Marcinowi co czuje do jego narzeczonej. Zagra z bratem w otwarte karty. - Ona nie jest dla ciebie! To ja ją kocham - wyzna bezczelnie, ale Marcin nie zrezygnuje z wyjątkowej miłości, o którą tak długo walczył. Mimo, że w nowym sezonie "Pierwszej miłości" jesienią 2021 powie Emilce wprost, że wie co ją łączyło z Wojtkiem, lecz uwierzy w zapewniania ukochanej, że tak naprawdę wcale go nie zdradziła. Bo Wojtek pocałował ją nieml siłą!

Nie przegap: Pierwsza miłość. Radosne wieści u Kaliny i Oskara. Przeżyła brutalny gwałt i teraz wszystko się zmieni - ZDJĘCIA

Mamy zdjęcia z 3276 i 3277 odcinka "Pierwszej miłości", które są dowodem na to, że Emilka i Marcin będą wciąż razem. Mimo intryg Wojtka rozpoczną przygotowania do ślubu. A do tego Emilka postawi na zmiany w swoim życiu i wyglądzie. W nowym sezonie "Pierwszej miłości" Emilka przejdzie metamorfozę, obetnie włosy i będzie wyglądała zupełnie inaczej. Ujęcia z sypialni zakochanych wskazują też na to, że zaczną intensywnie szykować się do ślubu, a ich łóżku nadal nie zabraknie ognia oraz miłosnych igraszek.

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem

Sprawdź też: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Co będzie z Wojtkiem w "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej? Podda się w walce o Emilkę, widząc, że ona wybrała Marcina? Będzie na tyle bezczelny, że odbierze bratu narzeczoną? Wojtek już nie raz udowodnił, że jest zdolny do wszystkiego, a więzy krwi, szczęście brata nie mają dla niego żadnego znaczenia. Na pewno nie zniknie z "Pierwszej miłości" i z życia Emilki oraz Marcina. Będzie dalej knuć, żeby rozdzielić tę parę? Wszystko na to wskazuje!

Zobaczcie w GALERII ZDJĘCIA nowego życia Emilki i Marcina z "Pierwszej miłości" >>>

Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Marcin (Przemysław Cypryański)

i

Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Marcin (Przemysław Cypryański)
Najnowsze