Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Aneta Zając powala w nowej odsłonie! Marysia przejdzie metamorfozę w nowym sezonie? - ZDJĘCIE

2023-07-07 13:14

Aneta Zając postawiła na dużą zmianę! Marysia z serialu "Pierwsza miłość" przejdzie metamorfozę?! Dotąd widzowie kojarzyli Domańską z delikatną urodą, blond włosami i eleganckim strojem. Teraz aktorka pokazała się w całkiem nowej odsłonie, a na jej profilu na Instagramie od razu posypały się komentarze. Fani zauważyli, że nowy wygląd gwiazdy "Pierwszej miłości" mocno rzuca się w oczy. Jak teraz wygląda serialowa Marysia i co czeka kobietę w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej?

Aneta Zając powala nowym wyglądem! Gwiazda "Pierwszej miłości" postawiła na dużą zmianę 

Marysia wiele przeszła w serialu "Pierwsza miłość", w którym gra od początku istnienia produkcji. Aneta Zając jest aktywna w social mediach, a jej konto na Instagramie śledzi prawie 300 tys. osób! Aktorka często relacjonuje swoje życie prywatne, ale też pokazuje zakulisowe przygotowania do roli. Tym razem wrzuciła zdjęcia z całkiem odmienioną twarzą, spowodowaną nową fryzurą! Aneta Zając postawiła na grzywkę, która zmieniła jej rysy, co natychmiast wyłapali fani. Zdecydowała się także skrócić włosy i obciąć je na prosto. 

- Ale ślicznie. Petarda.

- Jaka zmiana a jednak zrobiona z obecnej fryzurki😍pięknie wyglądasz aż trudno oderwać wzrok 💖 

- Do twarzy ci w takiej fryzurze - brzmią komentarze pod zdjęciem aktorki, która zapozowała w nowej fryzurze. Fani zachwycili się zmianą Anety Zając i sypią się same komplementy. 

Nowe wcielenie Marysi w "Pierwszej miłości"? Co ją czeka?

Pewnym jest, że wątek Marysi nadal będzie wzbudzał wiele emocji w "Pierwszej miłości" po wakacjach. Domańska zorientowała się już, że Wenerski (Przemysław Sadowski) za bardzo interesuje się losem Laury (Katarzyna Maciąg) i Adama (Krystian Wieczorek) i to nie ma nic wspólnego z czystą sympatią koleżeńską. Kobieta wie dobrze, że Jakub może nie być z nią szczery.

Pewnym jest, że do Marysi powróci także siostra bliźniaczka Dominika (Aneta Zając), która przyciśnie do zwierzeń Kacpra (Damian Kulec). Spróbuje podejść Nowaczyka, by przyznał się, że wciąż kocha jej siostrę! Czyżby Marysię czekał szalony zwrot akcji w "Pierwszej miłości" po wakacjach? Domańska nie będzie mogła narzekać na nudę. Może zmiana fizyczna zapowiada nowy początek w życiu Domańskiej? 

Pierwsza miłość. Ślub w Wadlewie! Elżbieta Romanowska ujawniła kto weźmie ślub w nowym sezonie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze