Pierwsza miłość

Koniec Pierwszej miłości. Wielki skandal w klinice Grażyny w ostatnim 3640 odcinku! Wykorzysta kochankę Kacpra, żeby się go pozbyć - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-06-13 13:15

W ostatnim, 3640 odcinku "Pierwszej miłości" przed przerwą wakacyjną, szykuje się wybuch prawdziwych emocji. Szczególnie w We-Med, gdzie Grażyna (Grażyna Wolszczak) narobi zamieszania stulecia. Wekslerowa zrobi wszystko, byle dorwać Kacpra (Damian Kulec) i znaleźć sojuszników do walki z lekarzem. Nowaczyk w nieodpowiednim momencie złamie serce Basi (Anna Jarosik), co nie skończy się dla niego dobrze. Grażyna rozpęta skandal w klinice w 3640 odcinku "Pierwszej miłości", a to dopiero początek.

"Pierwsza miłość" odcinek 3640, ostatni przed wakacjami - środa, 14.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3640 odcinku "Pierwszej miłości" Grażyna wywoła skandal w We-Med. Głównie za sprawą tego, że uparcie stara się znaleźć brudy na Kacpra. Nowaczyk jest szanowanym lekarzem, rzadko popełnia błędy i każdy dobrze wie, że profesjonalnie podchodzi do pacjentów. Wekslerowa uzna więc, że sama wiele nie zdziała. Wynajmie zatem pewnego mecenasa, który będzie zbierał dowody na nieodpowiednie zachowanie Nowaczyka w pracy. Mało tego, Wekslerowa w 3640 odcinku "Pierwszej miłości" dowie się o złamanym sercu Basi. Romans zostanie zakończony, a lekarz oficjalnie pozbędzie się kobiety ze swojego życia. Ta wpadnie w histerię, zaleje się łazami i właśnie jej kiepski stan wykorzysta cwana Grażyna. Wykorzysta wściekłość i żal Basi, by ta nagle zmieniła front i się od niego odwróciła. W We-Med zawsze wiele się dzieje, bo sprawy zawodowe są mieszane z tymi prywatnymi, ale tym razem emocje wezmą górę. 

Kacper nie będzie miał pojęcia, że szykują się wielkie kłopoty, a skandal w We-Med rozpocznie się na dobre. Wcale nie będzie mu przyjemnie ranić Basi, ale nie dostrzeże szans na kontynuację tej relacji. Nowaczyk zrani kobietę do żywego, a ona zawiąże spisek z Grażyną? Niestety widzowie w tym sezonie "Pierwszej miłości" nie zobaczą dalszego rozwoju sytuacji, bo 3640 odcinek "Pierwszej miłości" będzie ostatnim w sezonie. Co ciekawe, jego emisja wypada w środę, a zawsze odcinki były emitowane od poniedziałku do piątku. Niestety w finałowym tygodniu fani będą mogli oglądać "Pierwszą miłość" jedynie do środy. Na dalsze losy bohaterów i kontynuacje wątków, trzeba będzie czekać do jesieni.

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Najnowsze