Pierwsza miłość

Gwiazdy Pierwszej miłości na planie jesiennego spotu Polsatu. Aneta Zając i Misiek Koterski wygłupiają się przed kamerą - ZDJĘCIA

2023-06-13 21:06

Gwiazdy "Pierwszej miłości" wzięły udział w nagraniach do nowego spotu Polsatu, który ukaże się dopiero na jesień. Na planie pojawili się przedstawiciele najpopularniejszych i najlepiej oglądanych programów oraz seriali w Polsacie. Jako gwiazdy "Pierwszej miłości" wystąpią Aneta Zając i Misiek Koterski. Oboje są jedynymi z najbardziej lubianych i charakterystycznych postaci. Nie może zatem zabraknąć ich w jesiennym spocie telewizji Polsat. Zobacz ZDJĘCIA z wygłupów Anety Zając i Miśka Koterskiego. Zobacz ZDJĘCIA z tego wydarzenia.

Marysia i "Kaśka" z "Pierwszej miłości" wystąpią w jesiennym spocie Polsatu 

Telewizja Polsat zaprezentuje nowy spot reklamowy swoich najlepszych i najpopularniejszych programów oraz seriali. Z każdym sezonem widzowie poznają nową ramówkę, odkrywają nowości, ale też czekają na kontynuację wątków w ulubionych produkcjach. Na planie nowego spotu telewizji Polsat pojawili się reprezentacji "Pierwszej miłości", bo naturalnym jest, że cała ekipa nie może uczestniczyć w nagraniach. Zazwyczaj wybierane są tylko te najważniejsze i najbardziej charakterystyczne postaci. Padło na Anetę Zając i Miśka Koterskiego, którzy są uwielbiani za rolę Marysi oraz "Kaśki". To właśnie oni wystąpią w nowym spocie na jesień, a nagrania trwają już teraz! Aktorzy skorzystali z okazji i uchylili widzom rąbka tajemnicy. Szczególnie Koterski, który jest znany ze swojego poczucia humoru i szalonych pomysłów, wygłupiał się podczas kręcenia scenek. 

- Hej kochani, jesteśmy na planie spotu Polsatu. Ja jestem tutaj z Anetą Zając, każdy ją zna i chciałem się zapytać Anetko, jak się czujesz dzisiaj na planie? - pyta się Koterski swojej koleżanki z branży.

- Ja się czuję wspaniale, zwłaszcza, że ty jesteś tutaj, więc fajnie, bo chyba nigdy we dwójkę nie byliśmy na żadnym spocie ramówkowym - zauważa aktorka.

- To prawda. Ja wam powiem, Aneta jest nie do zdarcia, nie jest jak niektóre... Już nie będę mówił kto, ale słuchajcie staliśmy na wodzie, ona ma akurat teraz buty, ale wcześniej w szpilkach, od wody ciągnęło, pytają ją czy schodzimy, czy nie schodzimy, a Aneta mówi "nie, postoję" - śmieje się Koterski i relacjonuje wydarzenia z kręcenia nowego spotu. 

Aktorzy zaprosili widzów na nowe odcinki "Pierwszej miłości", które ukażą się dopiero we wrześniu, po przerwie wakacyjnej 2023. Pod koniec wakacji telewizja Polsat zaprezentuje też gotowy spot reklamowy swoich najlepszych propozycji na jesienne wieczory dla widzów. 

Sprawdź: Kiedy koniec sezonu Pierwszej miłości? Ostatni 3640 odcinek z szybszą emisją! - ZWIASTUN

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze