Ślub Pawła i Katii w 1374 odcinku M jak miłość. Co grozi Zduńskiemu?

2018-05-21 22:03 Ag

W serialu "M jak miłość" ślub, mroczna tajemnica panny młodej i duże pieniądze! W 1374 odcinku "M jak miłość" Paweł Zduński (Rafał Mroczek) ożeni się po raz trzeci. Nową żoną Pawła zostanie Gruzinka Katia (Joanna Jarmołowicz), która od początku będzie przed nim ukrywać swoją przeszłość. Mroczny sekret Katii pozna tylko jej najbliższa przyjaciółka Kalina (Karolina Sawka). Kogo obawia się Katia i czy Pawłowi będzie groziło niebezpieczeństwo?

"M jak miłość" odcinek 1374 - poniedziałek, 21.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Paweł Zduński z "M jak miłość" weźmie fikcyjny ślub dla pieniędzy, ale szybko tego pożałuje. W 1374 odcinku "M jak miłość" żeniąc się z Katią nie będzie wiedział kim tak naprawdę jest jego żona, dlaczego uciekła z Gruzji oraz kogo się boi.

Zaraz po skromnej uroczystości w USC, podczas której Paweł i Katia zostną mężem i żoną, Kalina wręczy Zduńskiemu kopertę z pieniędzmi.

- Sytuacja jest czysta - to tylko kontrakt. Pierwszą część udało się dzisiaj sfinalizować, teraz tylko rozwód i dla ciebie cała ta sprawa się kończy! Za kilka dni pójdę do adwokata i ustalimy ciąg dalszy. Termin oczekiwania na rozprawę to teraz jakieś trzy miesiące… - uprzedzi go szefowa, która wszystko zaaranżowała.

- Tak, wiem, mam to przerobione. Jestem zaprawionym w bojach recydywistą... - odpowie z ironią Paweł.

Tymczasem Katia zadzwoni wieczorem do rodziny i nagle wpadnie w panikę. - Co się dzieje?... Czego się dowiedziałaś?! - Że mnie szuka i prędzej czy później mnie znajdzie! - wyzna przerażona Gruzinka.

- Teraz już nic ci nie zrobią… - pocieszy ją Kalina. - Ty ich nie znasz… Martwię się też o Pawła! To taki miły chłopak i… naprawdę dobry człowiek. Nie chcę, żeby stało mu się coś złego! - odpowie Katia, ale nie wyjaśni o co chodzi. Wszystkiego widzowie dowiedzą się w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2018.

Patrz: M jak miłość. Paweł i Katia po ślubie narażą się gangsterowi z Gruzji

Przeczytaj: M jak miłość. Aneta porwie Szymka? Tajemnicze zdjęcie z planu nowego sezonu

Sprawdź: Ostatni odcinek M jak miłość. Artur wywiezie Izę i Maję z dala od Marcina

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

W sezonie truskawkowym warto wiedzieć, jak  się obchodzić z delikatnymi i pysznymi  truskawkami

Najnowsze