"Na Wspólnej" odcinek 2264 - czwartek, 28.04.2016, o godz. 20.15 w TVN
Michał Mikołajczak zdobył sympatię widzów jako adwokat Bartek Janowski w serialu "Prawo Agaty" dołącza do obsady "Na Wspólnej"! I znów zagra prawnika, który rozpocznie pracę w kancelarii Weroniki i Agnieszki na stanowisku aplikanta.
Przeczytaj: Na Wspólnej. Romans Oli i Klaudii zagrożony! Ola pozna nowego chłopaka
Nowy bohater, który ma szanse stać się dla Weroniki kimś więcej niż tylko współpracownikiem pojawi się w 2264 odcinku "Na Wspólnej". Jak podaje "Świat Seriali" 30-letni prawnik Dariusz Żbik podczas rekrutacji zrobi na Weronice i Agnieszce całkiem niezłe wrażenie, ale pracy i tak nie dostanie.
Mecenas postawi więc złożyć przeciwko prawniczkom pozew. Zarzuci im bowiem, że nie dostał posady, bo jest mężczyzną. Przyjaciółki będą zaskoczone takim obrotem sytuacji, aż wreszcie Dariusz przyzna, że tylko żartuje. Jego urok osobisty, błyskotliwość, inteligencja i imponujące CV przekonają Weronikę i Agnieszkę, by jednak dać mu szansę.
Patrz: Na Wspólnej. Julia wmówi Michałowi, że poroniła!
Już pierwszego dnia pracy Weronika zaprosi 30-latka do nocnego klubu. Agnieszka będzie zaskoczona postawą przyjaciółki, ale Roztocka wyjaśni jej, że chodzi tylko o sprawy służbowe. A konkretniej o nową sprawę, którą prowadzi Weronika. Sprawa dotyczy zaginięcia córki Ukrainki, która sprząta w kancelarii prawniczek.
Czy Weronikę i Dariusza Żbika połączy coś więcej niż tylko pracy? 47-letnia wdowa wciąż nie przebolała śmierci Adama, ale być może nowa miłość uleczyłaby jej rany.
ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail