Ślub gwiazdy Na Wspólnej. Ewa Gawryluk bierze ślub kolejny raz. A co z jej mężem?

2020-02-14 10:56
 Ślub gwiazdy Na Wspólnej. Ewa Gawryluk bierze ślub kolejny raz. A co z jej mężem?
Autor: AKPA Ślub gwiazdy Na Wspólnej. Ewa Gawryluk bierze ślub drugi raz. A co z jej mężem?

Ewa Gawryluk, znana jako Ewa z "Na Wspólnej" szykuje się do ślubu! Choć aktorka ponad 20 lat temu wzięła ślub z Waldemarem Błaszczykiem to właśnie zdradziła, że niebawem znów wyjdzie za mąż! II to wcale nie na planie serialu. A na dowód tych słów gwiazda "Na Wspólnej" pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. O co dokładnie chodzi? Czyżby w małżeństwie Gawryluk i Błaszczyka zaszły jakieś zmiany?

Ewa Gawryluk w sukni ślubnej! Z kim Ewa z "Na Wspólnej" weźmie ślub?

Ewa Gawryluk planuje swój kolejny ślub! Znana z roli Ewy w "Na Wspólnej" aktorka jakiś czas temu pokazała na Instagramie zdjęcie z przymiarek sukni ślubnej. I jak zapewniła nie chodzi wcale ślub żadnej z jej ekranowych bohaterek.

Dzięki Agnieszce Światły (projektantka - przypis red.) będę mogła się czuć wyjątkowo, mimo że nie panna już, a tym bardziej nie młoda... Ciąg dalszy nastąpi - napisała, po czym opatrzyła zdjęcia w sukni ślubnej hasztagami #pannamloda, #ślub, #iżylidługoiszczęśliwie.

Tym samym aktorka "Na Wspólnej" zasugerowała, że w jej życiu prywatnym nastąpią duże zmiany. Jak to możliwe skoro Ewa Gawryluk od ponad 20-stu lat jest żoną Waldemara Błaszczyka, czyli senatora Damiana Cieślika z "Na Wspólnej"?

Aktorska para, która tworzy jedno z najszczęśliwszych małżeństw w polskim show biznesie, pobrała się dokładnie 29.06.1999 roku. Wtedy zdecydowała się na cichy ślub cywilny w warszawskim Pałacu Ślubów. Na ceremonie zaprosili niespełna 20 osób.

Patrz też: Śmierć Arka w Na Wspólnej? Ewa nie zdąży pożegnać się z Ostrowskim - ZDJĘCIA

- Wzięliśmy ślub bez rozgłosu. Mówiono potem, że pobraliśmy się w tajemnicy, bo Ewa pewnie była w zaawansowanej ciąży... To nieprawda: ożeniłem się z nią, bo bardzo tego chciałem. A nasza córka urodziła się dziesięć miesięcy później - wyjaśnił kiedyś Błaszczyk.

Zdjęcie Gawryluk w sukni ślubnej i jej wpis na Instagramie to najpewniej dowód, że aktorka i jej mąż znów staną na ślubnym kobiercu! Małżeńską przysięgę tym razem złożą w kościele przed ołtarzem. Termin ślubu aktorów z "Na Wspólnej" na razie pozostaje tajemnicą.

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3027: Aneta i Darek stracili dziecko, a teraz połączy ich kolejna tragedia

Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk
Autor: AKPA Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze