Śmierć Arka w Na Wspólnej? Ewa nie zdąży pożegnać się z Ostrowskim - ZDJĘCIA

2020-02-12 14:38 sz
Śmierć Arka w Na Wspólnej? Ewa nie zdąży pożegnać się z Ostrowskim - ZDJĘCIA
Autor: X-NEWS Śmierć Arka w Na Wspólnej? Ewa nie zdąży pożegnać się z Ostrowskim - ZDJĘCIA

Arek (Marek Kalita) z "Na Wspólnej" umrze? W 3032 odcinku "Na Wspólnej" Ostrowski dostanie zawału serca! Ewa (Ewa Gawryluk) nie zdąży się z nim pożegnać. Do tragedii doprowadzi szantaż Adamskiego (Tomasz Piątkowski), który w nowych odcinkach "Na Wspólnej" ujawni romans lekarza z ordynator Wiktorią (Agnieszka Michalska). Czy Arek przeżyje? Sprawdź, co się wydarzy i zobacz zdjęcia z 3032 odcinka.

"Na Wspólnej", odcinek 3032 - środa, 4.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

W serialu "Na Wspólnej" dojdzie do niewyobrażalnej tragedii! Czy Arek umrze? W nadchodzących odcinkach Ostrowski popełni błąd, który może kosztować go życie. Co się wydarzy?

Wkrótce w "Na Wspólnej" Arka i ordynator Kleczewską zacznie łączyć coś znacznie więcej, niż tylko serdeczna przyjaźń. Przestaną patrzeć na siebie jak na znajomych lub współpracowników i dadzą się ponieść emocjom. W 3030 odcinku dojdzie między nimi do pocałunku. Arek ukryje zdradę przed Ewą. Niestety, ktoś to wykorzysta.

Adamski tylko czyha na jakiekolwiek potknięcie Ostrowskiego. Ostra rywalizacja między nimi skłoni Tomasza do nieprzemyślanego czynu. W serialu "Na Wspólnej" lekarz zrobi zdjęcie całującej się parze i prześle je dyrektor Kolendzie (Katarzyna Wajda)! Tak sfabrykuje dowód na to, że ordynator interesownie przyznała grant własnie Arkowi. 

W 3032 odcinku "Na Wspólnej" Ostrowski będzie miał z tego powodu ogromne problemy w pracy. Do tego dojdzie stres, że fotografie dotrą do jego żony... Wychodząc ze szpitala Arek na oczach Kamila (Kazimierz Mazur) i Wiktorii osunie się na ziemię - od razu rozpoznają zawał. Jak na ironię bohater trafi na stół operacyjny do Adamskiego. 

Lekarzowi uda się opanować sytuację, jednak Ostrowski w 3032 odcinku "Na Wspólnej" zapadnie w śpiączkę. Nie będzie żadnej gwarancji na to, że przeżyje. Niestety, Ewa nie zdąży pożegnać się z ukochanym przed tymi tragicznymi wydarzeniami. Wiernie będzie czuwać przy łóżku zdrajcy!

CZYTAJ >>> Na Wspólnej, odcinek 3033: Darek wróci do Anety? Połączy ich jej nowy kochanek!- ZWIASTUN

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze