Na Wspólnej, odcinek 3033: Darek wróci do Anety? Połączy ich jej nowy kochanek!- ZWIASTUN

2020-02-06 8:37 sz
Na Wspólnej, odcinek 3033: Darek i Aneta znów razem! Połączy ich kochanek Anety? - ZWIASTUN
Autor: X-NEWS prt scr Na Wspólnej, odcinek 3033: Darek i Aneta znów razem! Połączy ich kochanek Anety? - ZWIASTUN

W 3033 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) i Aneta (Dorota Krempa) będą znów razem? Za sprawą zasądzonej terapii małżeńskiej para zacznie spędzać ze sobą więcej czasu, a na jaw wyjdą niespodziewane fakty. Na tapecie pojawi się kochanek! Czy Darek i Aneta w 3033 odcinku "Na Wspólnej" dadzą sobie drugą szansę? Zwiastun kolejnych odcinków "Na Wspólnej" wiele wyjaśnia!

"Na Wspólnej" odcinek 3033 - środa, 4.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3033 odcinku "Na Wspólnej" jeszcze raz zobaczymy Anetę i Darka razem. Wkrótce zaczną spotykać się poza terapią. Zostaną na nią wysłani po rozprawie rozwodowej, na której sędzia orzeknie, że powinni walczyć o swoje małżeństwo. Dlaczego to zrobi? Otóż w "Na Wspólnej" na sali sądowej między małżonkami dojdzie do emocjonalnej rozmowy, podczas której posprzeczają się o to, kto jest bardziej winien poronienia Anety. Sędzia stwierdzi, że powinni to przepracować u specjalisty, zanim na zawsze się ze sobą pożegnają. 

Terapeuta (Marcin Rychcik) w nowych odcinkach "Na Wspólnej" da im przerozmaite zadania domowe, jak wypisywanie najlepszych cech żony lub męża oraz wspólne wyjścia na wolontariat. Właśnie podczas takiego spotkania w schronisku dla bezdomnych zwierząt Aneta da mężowi do zrozumienia, że nie da mu kolejnej szansy. 

Psycholog w 3033 odcinku "Na Wspólnej" sam odpuści i stwierdzi, że ich małżeństwa nie da się już uratować. Tymczasem po wyjściu z gabinetu Darek zobaczy, jak Aneta obściskuje się z obcym mu mężczyzną! Poczuje silne ukłucie zazdrości i jak donosi "Świat Seriali" już dłużej nie będzie pewien, czy naprawdę chce tego rozwodu. Czy kochanek Anety paradoksalnie pogodzi zwaśnione małżeństwo? Wiele wskazuje na to, że jednak tak się nie stanie. Darek w 3033 odcinku "Na Wspólnej" wróci do mieszkania i wyzna Emilii (Karolina Porcari) miłość!

CZYTAJ >>> Darek zakocha się do szaleństwa! Kasia nie będzie miała żadnych szans - ZWIASTUN

Najnowsze