Pogrzeb Joachima w Na Wspólnej. Anastazja odda bratu hołd w wyjątkowy sposób - ZWIASTUN

2019-09-11 10:47 Ag
Na Wspólnej odc. 2940. Anastazja (Karolina Bacia)
Autor: TVN Na Wspólnej odc. 2940. Anastazja (Karolina Bacia)

Na pogrzebie Joachima (Michał Jurkowski) z "Na Wspólnej" zabraknie Anastazji (Karolina Bacia). Dlaczego w 2940 odcinku "Na Wspólnej" siostra zmarłego Trzcińskiego nie pojawi się na cmentarzu, by go pożegnać? Po tym w jakich okolicznościach zginął Joachim, Anastazja będzie chciała w samotności oddać mu hołd. Wybierze się nad rzekę i właśnie tam rozsypie część prochów brata. Zobaczcie wzruszające sceny w zwiastunie 2940 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2940 - środa, 11.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

Śmierć Joachima w "Na Wspólnej" dała Anastazji szansę na przeżycie. Dostała nerkę od zmarłego brata, bez której lekarze nie dawali jej zbyt wielu szans. Gdy poznała prawdę długo nie mogła pogodzić się z tym, że Joachim poświęcił swoje życie dla niej. Wdał się w bójkę i został zakatowany na śmierć tuż po tym jak obiecał jej, że na pewno nie umrze. (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2945: Julka zaginie! Co stanie się z córką Igora?

W 2940 odcinku "Na Wspólnej" w dniu pogrzebu Joachima w barze Ziębów zjawi się Ewelina (Aleksandra Pałka). Wdowa po Trzcińskim zarzuci Ziębom i Tomkowi (Krzysztof Chodorowski), że nikt jej nie powiedział o śmierci Joachima. Co prawda rozstali się, ale miała prawo wiedzieć, że jej mąż zmarł.

Konflikt z Eweliną będzie dla Anastazji jednym z powodów, by nie iść na pogrzeb brata. W 2940 odcinku "Na Wspólnej" oświadczy, że nie ma sił żeby uczestniczyć w pogrzebie Joachima po tym jak dowiedziała się, że ma jego nerkę.

Tomek i Ziębowie będą bardzo zaskoczeni jej decyzją. Okaże się, że Anastazja po swojemu chce oddać hołd zmarłemu bratu… W 2940 odcinku "Na Wspólnej" wybierze się nad rzekę, by tam rozsypać część jego prochów.

Tymczasem na cmentarzu Tomek odczyta pożegnalny list do Joachima napisany przez Anastazję:

"Kiedy umieramy wiatr w ten dzień przychodzi, żeby nas stąd zabrać, żeby zatrzeć ślady naszych stóp i zasypuje ślady, które były gdzie żeśmy chodzili. Bo inaczej byłoby tak, jakbyśmy wciąż jeszcze żyli. Dlatego to wiatr przychodzi, żeby zatrzeć ślady..."

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2950: Darek nie będzie z Kasią! Ciąża Anety wszystko zmieni - ZDJĘCIA

Najnowsze