Pogrzeb Joachima w Na Wspólnej. Nikt nie powiedział Ewelinie, że Joachim nie żyje - ZWIASTUN

2019-09-07 8:34 sz
Na Wspólnej odc. 2940. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Ewelina (Aleksandra Pałka), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2940. Pogrzeb Joachima. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Ewelina (Aleksandra Pałka), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)

Skandal w "Na Wspólnej"! W 2940 odcinku wyjdzie na jaw, że nikt nie powiedział Ewelinie (Aleksandra Pałka) o śmierci Joachima (Michał Jurkowski). Żona chłopaka nigdy nie dowiedziała się o tragicznym pobiciu. Przed pogrzebem w 2040 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie do baru Ziębów i urządzi zebranym karczemną awanturę. Sprawdź, co się wydarzy.

"Na Wspólnej" odcinek 2940 - środa, 11.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

Śmierć Joachima w "Na Wspólnej" wstrząsnęła bohaterami i widzami. Bliscy Anastazji (Karolina Bacia) na początku zataili przed nią, że jej brat nie żyje. W 2040 odcinku okaże się, że jego żona Ewelina również nie miała o niczym pojęcia! Tomek (Krzysztof Chodorowski) w "Na Wspólnej" krył prawdę przed ukochaną w obawie o jej zdrowie, ale dlaczego nic nie powie partnerce szwagra?

Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej" >>> Ciężka choroba ciosem dla Darka. Pozna wstrząsającą diagnozę

Na Wspólnej, odc. 2940. Ewelina (Aleksandra Pałka), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz), Tomek (Krzysztof Chodorowski)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2940. Ewelina (Aleksandra Pałka), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz), Tomek (Krzysztof Chodorowski)

Tego na razie nie wiadomo. W 2040 odcinku "Na Wspólnej" nadejdzie dzień pogrzebu Joachima. Ewelina dowie się o wszystkim od służb, a nie od rodziny. Wpadnie do baru Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) z krzykiem!
- Co, myśleliście, że nie przyjadę na pogrzeb własnego męża?! Dlaczego nie powiedzieliście mi o tym, że Joachim nie żyje?! Dowiedziałam się od policji, nie od was!
Co odpowie jej Tomek? A może to Ziębowie w 2940 odcinku "Na Wspólnej" jako pierwsi zabiorą głos? Nie mogą wymówić się tym, że "zapomnieli"... Obejrzyj zwiastun poniżej. Co jeszcze wydarzy się w serialu? >>> Wypadek Weroniki w Na Wspólnej. Robert ją zostawi, bo nie wytrzyma presji

Najnowsze