Na Wspólnej

Na Wspólnej znika z ramówki TVN! Zabraknie jednego odcinka w tygodniu

2023-01-16 22:01

Mamy złe wieści dla fanów "Na Wspólnej"! We wtorek 17.01.2023 roku TVN nie pokaże 3559 odcinka ich ulubionego serialu, w związku czym widzowie nie dowiedzą się, co stanie się z dzieckiem Anny Kolendy (Katarzyna Wajda) i Kamila (Kazimierz Mazur), a także jaka będzie reakcja Zuzy (Małgorzata Socha) na zdradę męża. Stacja zdecydowała się na ważną zmianę w ramówce, przez co nastąpi chwilowa przerwa w emisji "Na Wspólnej"! Dlaczego TVN zdecydowało się na taki krok i kiedy będzie można obejrzeć 3559 odcinek uwielbianego serialu? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Dlaczego nie ma "Na Wspólnej" we wtorek 17.01.2023 roku?

Niestety, widzowie "Na Wspólnej" będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż nie zobaczą 3559 odcinka ich ulubionego serialu we wtorek 17.01.2023 o 20.15 na antenie TVN. Jest ku temu bardzo ważny powód, w związku z czym stacja nie mogła postąpić inaczej i zdecydowała się na ważną zmianę w ramówce, przez co emisja serialu musiała zostać na jeden wstrzymana. Jednak dlaczego doszło do tego w tak ważnym momencie, gdy ważą się losy dziecka Anny Kolendy i Kamila, jak również małżeństwa Hofferów? Kiedy będzie można obejrzeć 3559 odcinek "Na Wspólnej"?

Decyzja TVN może wywołać spore zamieszkanie wśród fanów, gdyż w poniedziałek 16.01.2023 o godzinie 20.15 stacja pokaże normalnie 3558 odcinek serialu, ale po nim nastąpi nagła przerwa w emisji, o czym widzowie jednak nie zostaną poinformowani. Na kolejny odcinek będzie trzeba poczekać, mimo iż tego dnia nie będzie żadnego święta, a seriale konkurencyjnej stacji TVP2 "Barwy szczęścia" i "M jak miłość" w tym czasie będą normalnie emitowane. Zatem dlaczego "Na Wspólnej" wyleci z ramówki TVN?

We wtorek 17.01.2023 roku TVN nie pokaże 3559 odcinka "Na Wspólnej" o stałej porze, gdyż wtedy odbędzie się gala wręczenia "Paszportów Polityki" za 2022 rok, którą stacja emituje już od kilku lat. Wydarzenie rozpocznie się dokładnie o 20.15, w związku z czym niemożliwym byłoby wyemitowanie w tym samym czasie kolejnego odcinka uwielbianego serialu TVN, który na jeden dzień wyleciał z ramówki TVN.

Jednak uspokajamy wszystkich fanów "Na Wspólnej"! Uwielbiany serial TVN nie znika z ramówki na zawsze, a jedynie na jeden dzień! Kolejny 3559 odcinek będzie można obejrzeć już w środę 18.01.2023 o 20.15 na antenie TVN, w związku z czym w nadchodzącym tygodniu stacja pokaże wyjątkowo nie cztery a trzy odcinki ulubionego serialu widzów, a już w przyszłym tygodniu "Na Wspólnej" będzie leciało jak do tej pory. Aczkolwiek TVN przygotował alternatywę dla najbardziej zniecierpliwionych fanów produkcji, gdyż 3559 odcinek serialu, jak i 3560 są już dostępne w serwisie Player, jednak za dostęp do nich trzeba zapłacić. A wydarzy się w nich bardzo dużo, gdyż Anna Kolenda dowie się, jak rozwija się dziecko Kamila, a Zuza w końcu pozna prawdę o zdradzie męża!

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Zuza dowie się o zdradzie Kamila. Iga urodzi córkę
Najnowsze