Na Wspólnej odc. 3559. Anna Kolenda (Katarzyna Wajda), jej matka Teresa Boska (Sylwia Wysocka)

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek Na Wspólnej odc. 3559. Anna Kolenda (Katarzyna Wajda), jej matka Teresa Boska (Sylwia Wysocka)

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3559: Ciężarna Anna Kolenda podczas badań USG usłyszy co z dzieckiem Kamila - ZDJĘCIA

2023-01-04 15:29

W 3559 odcinku "Na Wspólnej" Anna Kolenda (Katarzyna Wajda) nadal nie powie Kamilowi (Kazimierz Mazur), że jest z nim w ciąży. Ostatecznie zrezygnuje z planu aborcji, zdecyduje się urodzić dziecko Kamila, lecz nie odważy się wyznać Hofferowi prawdy. Powód? Kochanek znów będzie szczęśliwy ze swoją żoną Zuzą (Małgorzata Socha), której oczywiście nie przyzna się do zdrady. Ciężarna Kolenda w 3559 odcinku "Na Wspólnej" zgłosi się na badania USG, by upewnić się, że dziecko rozwija się prawidłowo. Zobaczy na ekranie monitora maleństwo i aż zaniemówi. Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"Na Wspólnej" odcinek 3559 - środa, 18.01.2023, o godz. 20.20 w TVN

Ciąża Anny Kolendy w 3559 odcinku "Na Wspólnej" stanie się już widoczna, ale ponieważ kochanka Kamila odejdzie ze szpitala, rzuci posadę dyrektora, to Hoffer nie zauważy jej powiększającego się brzuszka. Na kolejnym etapie ciąży Annę będzie wspierała matka, Teresa Boska (Sylwia Wysocka), która nie będzie mogła się już doczekać narodzin wnuka, która namówi Kolendę, by zrezygnowała z aborcji. Zresztą będzie już za późno na usunięcie ciąży. W tej sytuacji Kolendzie nie pozostanie nic innego, jak zadbać o dobro dziecko, o siebie i o to, żeby szczęśliwie doczekać porodu.

Ze względu na Zuzę w 3559 odcinku "Na Wspólnej" nie odważy się powiedzieć Kamilowi, że zostanie ojcem. Odetnie się od Hoffera, zerwie z nim kontakt, by on sam nie poznał prawdy. W momencie gdy Zuza i Kamil po jej wyjściu ze szpitala będą próbowali odbudować swoje małżeństwo, znów cieszyć się sobą, spędzać razem więcej czasu, podczas badania USG Kolenda dowie się czy dziecko jej i kochanka rozwija się prawidłowo.

Na szczęście w 3559 odcinku "Na Wspólnej" wszystko z dzieckiem będzie w porządku, nie będzie żadnych powodów do obaw. Mimo, że Anna nie pozna jeszcze płci dziecka, to oswoi się już z myślą, że jej życie teraz bardzo się zmieni. Tymczasem Zuza zacznie się szykować do romantycznej randki z Kamilem, uroczystej kolacji. Los sprawi, że właśnie wtedy w 3559 odcinku "Na Wspólnej" dowie się o zdradzie Kamila.

M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze