Na Wspólnej. Wielki powrót Dagmary! Rozkochała w sobie syna Smolnego, a teraz posunie się jeszcze dalej?

i

Autor: tvn Na Wspólnej. Wielki powrót Dagmary! Rozkochała w sobie syna Smolnego, a teraz posunie sie jeszcze dalej?

Na Wspólnej. Wielki powrót Dagmary! Rozkochała w sobie syna Smolnego, a teraz posunie się jeszcze dalej? - ZDJĘCIA

Katarzyna Ucherska wraca do "Na Wspólnej"! Kiedy ostatni raz widzieliśmy na ekranie Dagmarę przeżywała wielki romans z młodziutkim Przemkiem (Eryk Cichowicz). Finał tego skandalu był paskudny - nastolatek ostatecznie wybrał swoją rówieśniczkę, Monikę (Karolina Oldyńska) a jego nauczycielka i kochanka w wypadku samochodowym straciła pamięć. Mężatka po przejściach zniknęła na jakiś czas z "Na Wspólnej" - ale jak ogłosiła grająca ją gwiazda wraca! Jaki numer wytnie tym razem?

Dagmara wraca do "Na Wspólnej"! W jaką aferę się wmiesza?

Katarzyna Ucherska pojawiła się na oficjalnym profilu "Na Wspólnej" na Instagramie. Gwiazda wyznała, co się będzie działo z jej serialową Dagmarą w nowych odcinkach serialu! Czy znów wpakuje się w jakąś aferę z romansem w tle? Jak pamiętamy, kiedy ostatnio widzieliśmy Dagmarę przeżywała płomienny romans ze swoim uczniem, Przemkiem Smolnym. Ostatecznie sama zapłaciła za ten poryw namiętności najwięcej - chłopak ją zostawił, a ona sama straciła pamięć. Czy twórcy serialu będą dla niej łaskawsi w tym sezonie?

Ucherska wyraźnie cieszy się z powrotu na plan "Na Wspólnej". Aktorka podzieliła się z fanami serialu tym co wie na temat dalszych losów jej serialowej bohaterki, Dagmary! 

Zobacz też: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię
Na Wspólnej: Katarzyna Ucherska (Dagmara)

i

Autor: Instagram

- Cześć i czołem, jedno ogłoszenie mam. Mianowicie takie, że jestem własnie w serialu "Na Wspólnej". A co to oznacza? Że daga, Dagmara, Dagusia wraca po wielu latach do gry - ogłosiła radośnie Ucherska na profilu serialu na Instagramie.

Jak widzimy na materiale z planu "Na Wspólnej" nowe sceny kręci także grający Przemka Smolnego Eryk Cichowicz. Młody Smolny zmieni się nie do poznania! Zarost, okulary i triumfalny uśmiech zdobywcy wszechświata. Czyżby para grzesznych kochanków miała się znowu zejść w nowych odcinkach serialu? Jeżeli tak, tym razem Dagmarę czeka nie przygoda z namiętnym nastolatkiem, a z dorosłym facetem! 

- Do zobaczenia, nie wiem jeszcze kiedy i co się będzie działo, bo niezbadane są wyroki scenarzystów - dodała tajemniczo Ucherska.

Cichowicz na razie nie wypowiedział się na temat swojego Przemka W "Na Wspólnej"i pozostał tylko przy tajemniczym uśmiechu... - zobacz W GALERII ZDJĘĆ

Nie przegap: Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?

Na Wspólnej: samochód Eryka Cichowicza na planie

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany