Na Wspólnej. Powrót Darka Żbika. Zgwałcona Kasia będzie go błagała o pomoc

i

Autor: TVN Na Wspólnej. Powrót Darka Żbika. Zgwałcona Kasia będzie go błagała o pomoc

Na Wspólnej. Powrót Darka Żbika. Zgwałcona Kasia będzie go błagała o pomoc

2021-02-16 12:11

Darek (Michał Mikołajczak) wróci do "Na Wspólnej" w tragicznym dla Kasi Berg (Julia Chatys) momencie życie. Brutalny gwałt jakiego dokona szef Kasi, Maciej Biernacki (Daniel Salman), będzie początkiem koszmaru, który połączy dawnych kochanków. To właśnie u Darka zgwałcona Kasia w nowych odcinkach "Na Wspólnej" poszuka pomocy kiedy Maciej zacznie się na niej mścić, bo ośmieli się publicznie ujawnić, co jej zrobił. Darek zrobi wszystko, żeby ratować Kasię. Nawet kosztem własnego życia. Ta tragedia znów zbliży ich do siebie.

Czy Kasia i Darek z "Na Wspólnej" znów będą razem?

Romans Kasi i Darka w "Na Wspólnej" dwa lata temu rozpalał emocje wśród widzów. Przez długi czas wydawało się, że miłość do Kasi sprawi, że Żbik naprawdę się zmieni. Wszystko legło w gruzach kiedy Darek ożenił się z Anetą (Dorota Krempa)! A potem powoli zaczął staczać się na dno. Po rozwodzie z Anetą został z niczym. Był tak zdesperowany, że uprawiał seks za pieniądze z bogatymi kobietami. Tak poznał Emilię (Karolina Porcari). Jednak ją też zdradził i to z Anetą! Od roku w "Na Wspólnej" nie było Darka, bo jego wątek zszedł na dalszy plan. W nowych odcinkach w marcu Żbik wróci, żeby pomóc zgwałconej Kasi.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3179: Kasia brutalnie zgwałcona przez szefa! Nie będzie pamiętała co jej zrobił Maciej - ZDJĘCIA

Powrót Darka do "Na Wspólnej" za sprawą Kasi będzie miał bardzo dramatyczny przebieg. Była kochanka prawnika przeżyje prawdziwy dramat! Zostanie odurzona i zgwałcona przez szefa fundacji, Macieja. W tej sytuacji załamana Kasia zwróci się z prośbą o wsparcie do Darka. A on zrobi wszystko, żeby ją uratować przed zemstą gwałciciela. Nawet kosztem własnego życia! Wspólne dążenie do sprawiedliwości na nowo zbliży do siebie Kasię i Darka.

Sprawdź też: Na Wspólnej. Rozwód Zuzy i Kamila! Uwierzy, że miał romans z Kariną. Hoffer znów zacznie pić - ZWIASTUN

Wskazują na to zdjęcia z planu "Na Wspólnej", na których obok tej pary pojawia się też dwójka dzieci. To mali sąsiedzi Kasi, Jarka (Wojciech Rotowski) i Elizy (Katarzyna Chorzępa). Hanusia (Pola Żak), Jaruś (Jan Leśniewski) już niebawem wywrócą życie Bergów do góry nogami. Tak jak i relacje Kasi z Darkiem. Na pewno bliskość byłej kochanki Żbika nie spodoba się jego obecnej partnerce, Emilii. Uczucie, które kiedyś w "Na Wspólnej" łączyło Kasię i Darka wybuchnie z nową siłą!

Na Wspólnej odc. 2678. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2678. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Na Wspólnej odc. 2678. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2678. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
 Na Wspólnej odc. 2730. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2730. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze