Na Wspólnej po wakacjach 2020. Sandra w szpitalu! Dojdzie do tragedii, która połączy ją znów z Michelem - ZWIASTUN

2020-06-25 12:53 Ag
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Sandra w szpitalu! Dojdzie do tragedii, która połączy ją znów z Michelem
Autor: Instagram Na Wspólnej po wakacjach 2020. Sandra w szpitalu! Dojdzie do tragedii, która połączy ją znów z Michelem

W "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 Sandra (Michalina Robakiewicz) trafi do szpitala! Co się jej stanie? Będzie chora czy wydarzy się jakiś wypadek w związku z tajemnicą jaką ukrywa? Nowy sezon "Na Wspólnej" wiele wyjaśni, a wątek Sandry i jej męża Michela (Mariusz Ochociński) będzie miał tragiczny ciąg dalszy. Porwanie, przemyt narkotyków, nalot policji na ich mieszkania doprowadzą do tego, że Sandra będzie potrzebowała pomocy lekarzy. Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

Nowe odcinki "Na Wspólnej" po przerwie wakacyjnej wreszcie wyjaśnią widzom gdzie jest Michel i co się z nim działo w ostatnim czasie! Sandra wróciła do Warszawy bez męża, a przyjaciołom wmówiła, że rozstała się z Michelem. W kolejnym sezonie "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 okaże się, że Gawriłow i Sandra padli ofiarami dilerów narkotyków. Przestępcy porwą Michela i będą go przetrzymywali, póki Sandra nie spełni ich żądań. W 3082 odcinku "Na Wspólnej" Patryk (Piotr Pacek) zmusi ją do przemytu!

Patrz też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Chora na raka Renata i Sławek będą mieli dziecko! Straciła synów, ale teraz znów zostanie mamą

Co będzie dalej z Sandrą i Michalem w "Na Wspólnej"? Tego na razie nie wiadomo, ale na pewno do ich mieszkania wkroczy policja, a sytuacja zrobi się na tyle niebezpieczna, że życie zakochanych oraz ich przyjaciół zawiśnie na włosku.

Jakby tego było mało w "Na Wspólnej" po wakacjach Sandra wyląduje w szpitalu. Michalina Robakiewicz na swoim Instagramie pokazała ujęcia, na których leży w szpitalnym łóżku. Obok niej czuwa ranny Michel. Wydaje się, że ta sytuacja ma bezpośredni związek z kłopotami, w jakie się wpakowali.

Pocieszający jest tylko fakt, że w nowym sezonie "Na Wspólnej" Sandra i Michel znów będą razem. Swoim poświęceniem żona Gawriłowa udowodni mu jak bardzo go kocha. Także on czuwając przy łóżku szpitalnym żony da jej wielki wyraz swojej miłości.


Sprawdź też: Na Wspólnej. Kinga nie żyje?! Znajdą wreszcie ciało zamordowanej żony Michała?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Sławek pobije Darię! Córka oskarży go o próbę zabójstwa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze