Na Wspólnej

Na Wspólnej. Ola po porodzie odejdzie od Alana?! Wróci do Zimińskich - ZDJĘCIA

2023-07-13 11:27

Tuż po urodzeniu syna w "Na Wspólnej" Ola (Marta Wierzbicka) odejdzie od Alana (Jakub Wiszniewski)?! Córka Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) już od dawna nie była szczęśliwa ze swoim partnerem, którego nie polubili również jej rodzice, ale do tej pory stawała po jego stronie. Jednak w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" wszystko się zmieni, a Zimińska wróci do rodziny w Polsce! Czy to będzie ostateczny koniec Oli i Alana? Co stanie się z ich dzieckiem? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Ola wróci do Polski po urodzeniu dziecka w "Na Wspólnej"! Zostawi Alana?

W 3656 odcinku "Na Wspólnej" Ola urodzi syna w dramatycznych okolicznościach. A to dlatego, że w tak ważnym momencie zostanie praktycznie sama, gdyż na Alana nie będzie miała co liczyć. Tym bardziej, ze Novak już nie raz pokazał, że nie można na nim polegać. Jak choćby wtedy, gdy nie uszanował jej woli i zdradził wszystkim płeć ich dziecka czy tak się upił, że zniszczył jej bocianowe. Wówczas Marek już nie wytrzymał i pobił zięcia, za co tuż po porodzie postanowi go przeprosić. Ale szybko pożałuje swojej decyzji i gdy Alan wyśle im drogiego szampana, to da temu wyraz. Zimińscy kolejny raz zademonstrują, że nie akceptują wybranka córki, z którym również i ona tak naprawę nie jest wcale szczęśliwa! I w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" już nie będzie w stanie dłużej tego udawać...

W następnych odcinkach "Na Wspólnej" Zimińska wróci do Danki i Marka, czym pochwaliła się Anna Kerth na swojej relacji na Instagramie. Gosia zamieściła wspólne zdjęcie ze swoją siostrą, która tuż po przyjściu na świat syna, zdecyduje się na powrót do kraju! Wiele wskazuje na to, że Ola już dłużej nie wytrzyma ze swoim partnerem w Londynie i w końcu zdecyduje się od niego odejść. A tym z pewnością ucieszy swoich najbliższych, którzy pragnęli tego już od dawna, gdyż nie mogli zrozumieć, dlaczego ich córka wybrała takiego buca. Jednak zaborczość Alana i w tym wypadku da o sobie znać, gdyż Novak tak łatwo nie pozwoli jej odejść w "Na Wspólnej"! A już na pewno nie z ich synem!

W kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" Ola zostawi Alana i wróci do Polski, ale bez syna?! Niestety, na zdjęciach z planu na próżno szukać obok Zimińskiej jej potomka, którego Alan z pewnością nie będzie chciał oddać. Tym bardziej, że jako prawnik doskonale będzie wiedział, co robić. Czyżby w następnych odcinkach "Na Wspólnej" odebrał Oli ich wspólne dziecko? Taki scenariusz przewidują fani uwielbianego serialu TVN, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych. Ale jak będzie naprawdę? Tego dowiemy się już niebawem!

- Coś czuję, że z tym zięciem będzie wesoło jeszcze. I Olcia wróci z dzieckiem do Danki i Marka - komentuje jedna z fanek, na co odpowiada jej druga - Wróci bez dziecka, bo to facet zaborczy...

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze