Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3705: Koniec Romy?! Policja zastawi pułapkę na stalkerkę Marty

2023-10-02 21:58

W 3705 odcinku "Na Wspólnej" policjanci zorganizują tajną akcję w siedzibie stacji, gdy odkryją, że właśnie stąd prześladowca Marty (Joanna Jabłczyńska) wysyłał do niej wiadomości. Funkcjonariusze zastawią pułapkę na stalkera Leśniewskiej, czym wprawią Romę (Julia Kamińska) w strach i poważne zakłopotanie. I choć w 3705 odcinku "Na Wspólnej" Gęba (Paweł Dobek) uratuje kochankę z opresji, to Lenarska długo nie wytrzyma i sama się wsypie! Czy to będzie już jej definitywny koniec?! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3705 - czwartek, 12.10.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3705 odcinku "Na Wspólnej" Marta w końcu będzie mogła odetchnąć z ulgą, gdyż po jej apelu w telewizji prześladowca wreszcie przestanie ją dręczyć. I choć Roma faktycznie przestraszy się gróźb Leśniewskiej , to jednak przestanie prześladować rywalkę z zupełnie innego powodu! Wszystko przez to, że Gęba odkryje jej sekret i od tego momentu, to on zacznie ją szantażować, gdyż kochanka posunie się już za daleko. A to dlatego, że wykorzysta do swojej intrygi bezbronnego Stefanka (Gabriel Pakieser), czego Tomek już jej nie daruje! I nie tylko każe jej zaprzestać prześladowania Marty, ale również każe odmówić, gdy Barański (Arkadiusz Głogowski) zaproponuje, aby prowadziła program na zamianę z Leśniewską. A do tego dołoży jeszcze jedną sprawę. Ale wszystko i tak będzie mogło wyjść na jaw, gdy w 3704 odcinku "Na Wspólnej" do akcji wreszcie wkroczy policja!

W 3704 odcinku "Na Wspólnej" Leśniewska dowie się, że prześladowca wysyłał do niej wiadomości z siedziby stacji. Marta będzie zszokowana odkryciem policji, która od razu postanowi zastawić pułapkę na stalkera dziennikarki. Funkcjonariusze podejmą decyzję o jednodniowym zamknięciu studia telewizji i przeszukaniu wszystkich jej pracowników, o czym oczywiście nie poinformują ich wcześniej. Dlatego, gdy w 3705 odcinku "Na Wspólnej" Marta nie przyjdzie do pracy, a przed budynkiem siedziby zjawi się policja, to Roma zacznie straszliwie się denerwować i panikować! Na szczęście, dla niej Tomek zachowa zimną krew i wyczyści jej telefon z odcisków palców, po czym podrzuci go do łazienki, gdzie odnajdzie go policja.

Wówczas w 3705 odcinku "Na Wspólnej" policjanci natychmiast skontaktują się z Martą i poproszą, aby przyjechała do studia. Leśniewska dowie się, że to właśnie z niego stalker wysyłał do niej wiadomości, a Lenarska jako jedyna zacznie ją pocieszać, że w tym momencie jej dramat się skończył. Tyle tylko, że przed przesłuchaniem w 3705 odcinku "Na Wspólnej" już nie będzie taka odważna i ponownie zacznie straszliwie się stresować, co nie ujdzie uwadze Gęby. Oczywiście, Tomek od razu zacznie ją wspierać, ale jej zdenerwowanie nie minie, co bez trudu wyłapie Tadeusiak (Dariusz Wnuk). Czy to właśnie Robert dowiedzie, że Roma jest stalkerką Marty? Czy to będzie wreszcie jej definitywny koniec? Przekonamy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Zaręczyny Kasi i Darka, narodziny córki Kamila i atak psychola Alana na Zimińskich!
Listen on Spreaker.
Najnowsze