Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3676: Julka przekaże tragiczne wieści! Igor straci wszystko! - ZDJĘCIA

2023-08-04 13:31

W 3676 odcinku "Na Wspólnej" Julka (Maja Oświecińska) zaszokuje Igora (Jakub Wesołowski). Nowak wpadnie do domu znienacka, bo nagle przerwie urlop w towarzystwie kochanki Judyty (Anna Dereszowska). Zaalarmowany dziennikarz nie przewidzi, co tak naprawdę wyczynia się w jego domu. Kiedy więc w 3676 odcinku "Na Wspólnej" usłyszy zatrważające wieści od córki, cały aż poblednie! Julka przekaże zdziwionemu Nowakowi, że już nie zobaczy Elżbiety (Paulina Chapko). Wszystko zacznie się sypać, a do mężczyzny powoli dotrze, co nawyczyniał.

"Na Wspólnej" odcinek 3676 - środa, 16.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Igor w 3676 odcinku "Na Wspólnej" wróci w popłochu z wyjazdu z kochanką. Judyta wywiezie go za miasto po tym, jak Oskar (Maciej Kosiacki) wyląduje w szpitalu, a z jego wyników badań okaże się, że zażył dopalacze. Żeby odciągnąć dziennikarza od sprawy, Bradecka zaproponuje spędzenie czasu we dwoje, z daleka od wszelkich problemów. Te dopadną Nowaka szybciej niż się spodziewa. Zaalarmowany telefonem, przerwie wspólny czas z kochanką. Judyta nie będzie wyglądała na pocieszoną, chociaż przecież dobrze wie, że mężczyzna ma żonę i córkę. 

To właśnie Julka wścieknie się na całego w 3676 odcinku "Na Wspólnej". Wszystko dlatego, że na jej oczach, Elżbieta zapakuje się i wyniesie. Postanowi, że ma serdecznie dość kłamstw i oszustw partnera. Nic dziwnego, bo wile osób, w tym naczelny Artur (Janusz Chabior), ostrzegało Nowaka przed za dużym zaangażowaniem i prywatnymi relacjami z Judytą. Bradecka od dawna knuła i niebawem pojawią się tego efekty. 

Julka naskoczy na ojca w 3676 odcinku "Na Wspólnej"

Julka będzie czekała na powrót Igora do domu. Oczywiście, Nowak nie zacznie zwierzać się córce z tego, że właśnie przyjeżdża z seks schadzek z Bradecką poza Warszawą. Julka jednak nie jest już malutkim dzieckiem, by odkryć prawdziwe zamiary ojca. Naskoczy na niego, wyrzuci mu wszystko, a potem oznajmi, że Elżbieta od nich odeszła. Julka w 3676 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak zła na ojca, że sama postanowi się wynieść! Dziennikarz zrozumie, że właśnie traci wszystko... 

Zdradzamy, że niebawem w "Na Wspólnej" Igor zacznie błagać Elżbietę o wybaczenie i kajać się przed Julką. Obie wydadzą się jednak nieugięte. Nowak będzie musiał bardzo się postarać, by na nowo poukładać sobie życie. Może nie wszystko stracone i znajdzie sposób, by odzyskać rodzinę. 

Na Wspólnej, odcinek 3668: Tadeusz zdradzi Darię! Julka pozna kochankę Igora
Najnowsze