Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3671: Szokujące wyniki badań Oskara pogrążą Judytę? Z tego nie będzie odwrotu - ZDJĘCIA

2023-08-03 12:12

W 3671 odcinku "Na Wspólnej" Oskar (Maciej Kosiacki) będzie leżał w szpitalu. Igor (Jakub Wesołowski) oczywiście zainteresuje się tematem zdrowia brata zmarłego Bartka Jaworskiego. Będzie przeczuwał, że wyniki badań mężczyzny mogą dać odpowiedź na interesujące go pytania. Judyta (Anna Dereszowska) w 3671 odcinku "Na Wspólnej" domyśli się, że dziennikarz jest bardzo blisko prawdy o tym, co naprawdę dzieje się w siedzibie klubu sztuk walki. Wyniki badań Oskara nie pozostawią złudzeń.

"Na Wspólnej" odcinek 3671 - poniedziałek, 7.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Oskar trafi do szpitala, a w 3671 odcinku "Na Wspólnej" jego wyniki badań wskażą na to, że zażył dopalacze. W krwi chłopaka specjaliści wykryją mieszankę zakazanych substancji i stanie się jasne, że to ma związek z aferą w klubie sztuk walki Bradeckiej. Nowak od początku stara się ustalić fakty na temat śmierci Bartka Jaworskiego, ale ślady cały czas są mylone, a on sam manipulowany. Wylądowanie Oskara w szpitalu da Nowakowi pewność, że znajduje się coraz bliżej prawdy o szemranych interesach w siedzibie. Bradecka zauważy zresztą, że kochanek czujnie przygląda się sprawie. 

W 3671 odcinku "Na Wspólnej" Igor osobiście zjawi się u Oskara, który będzie podłączony do aparatury w szpitalu. Nie da rady nie zauważyć, że wygląda słabo i mizernie. Nowak spróbuje dowiedzieć się szczegółów o tym, skąd Oskar miał dopalacze. On jednak zasłoni się niepamięcią i nie piśnie słówka o tym, co naprawdę się wydarzyło. 

Cwany plan Oskara w 3671 odcinku "Na Wspólnej"

Kiedy Judyta odwiedzi Oskara w placówce, będzie chciała pójść z nim na układ. Zrobi wszystko, byle Igor nie odkrył prawdy. Oskar okaże się cwany i zażąda od Bradeckiej niezłej sumki pieniędzy. Każe kobiecie zapłacić za swoje milczenie... Judyta nie będzie wiedziała, co ma robić, więc wymyśli, że odciągnie Igora od sprawy. Zaproponuje namiętny wyjazd za miasto, zarezerwuje hotel i wywiezie Nowaka z Warszawy. Igor podda się dalszym manipulacjom, które źle się skończą. Niebawem w "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że Elżbieta (Paulina Chapko) ma dość kłamstw i oszustw i odejdzie od ukochanego! Igor rzuci się w podróż z hotelu od kochanki do Warszawy, ale w mieszkaniu nie zastanie Elżbiety...

Na Wspólnej, odcinek 3668: Tadeusz zdradzi Darię! Julka pozna kochankę Igora
Najnowsze