Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3668: Igor przedstawi córce swoją kochankę! Judyta wkupi się w łaski Julki - ZDJĘCIA

2023-07-12 14:11

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) zrozumie, że zaniedbał swoją rodzinę i postanowi naprawić swój błąd. Nowak odbierze Julkę (Maja Oświecińska) z treningu, ale tam natknie się na Judytę (Anna Dereszowska). W ten sposób w 3668 odcinku "Na Wspólnej" Igor zapozna swoją córkę z kochanką, która na dodatek postanowi to wykorzystać. Bradecka złoży Julce atrakcyjną propozycję, dzięki czemu szybko przeciągnie ją na swoją stronę, co dla Nowaka wcale nie będzie wygodne! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3668 - wtorek, 1.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Igor postanowi poświęcić więcej czasu rodzinie, aby w ten sposób zagłuszyć swoje wyrzuty sumienia, jakie pojawią się po zdradzie Elżbiety (Paulina Chapko)! Zdradzamy, że Nowak w końcu ulegnie Judycie i tym razem nie poprzestanie na pocałunkach, tylko pójdzie z Bradecką do łóżka. Dziennikarz obudzi się obok swojej kochanki, po czym z podkulonym ogonem wróci do żony i za wszystko ja przeprosi. Oczywiście, nie przyzna się do zdrady, ale Elżbieta zacznie podejrzewać, że zniknięcia męża wcale nie są spowodowane pracą tylko kochanką! Dlatego w 3668 odcinku "Na Wspólnej" Nowak zrobi wszystko, aby wyzbyć się podejrzeń Marcinek, ale nie wszystko potoczy się po jego myśli!

Już w 3657 odcinku "Na Wspólnej" tuż po seksie z Judytą, Igor zdecyduje się zakończyć swój romans. Tym bardziej, że naczelny Artur (Janusz Chabior) ostrzeże go, że Bradecka to dobra manipulantka i on również mógł paść jej ofiarą. To wyznanie natychmiast otrzeźwi Nowaka, który zjawi się w klubie Bradeckiej, ale oczywiście ona nie pozwoli mu odejść, gdyż zda sobie sprawę, że w ten sposób prawda o śmierci Bartka Jaworskiego mogłaby wyjść na jaw. Mimo tego w 3657 odcinku "Na Wspólnej" Igor przestanie przychodzić do klubu, a także kontaktować się z Judytą, ale ona nie pozwoli mu o sobie zapomnieć! I zaskoczy go w najmniej spodziewanym momencie!

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Igor natknie się na swoją kochankę, gdy wspólnie z Julką będą wracać z treningu. Oczywiście, Nowak nie przejdzie obok Bradeckiej obojętnie, bo i Judyta mu na to nie pozwoli, dlatego zapozna ją ze swoją córką. Rzecz jasna, przedstawi ją wyłącznie jako właścicielkę klubu sztuk walki, a nie jako swoją kochankę, ale tyle Bradeckiej i tak wystarczy! W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Judyta postanowi wkupić się w łaski córki Igora, dlatego wspomni jej o zagranicznym stypendium, które od razu zainteresuje nastolatkę. Do tego stopnia, że kobiety wymienią się numerami telefonów, na co Nowak będzie patrzył z przerażeniem, gdyż bliska zażyłość jego kochanki i córki wcale mu się nie spodoba! A to dlatego, że ogromnie będzie obawiał się, że ich romans wyjdzie na jaw i Ela się o wszystkim dowie! Ale mimo tego nie zrezygnuje z treningów w klubie Bradeckiej...

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze