Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3665: Agnieszka uratuje Weronikę i Antosię! Śledczy nic im nie udowodni i wszystko zakończy się szczęśliwie - ZDJĘCIA

2023-06-29 12:27

Agnieszka (Katarzyna Walter) w 3665 odcinku „Na Wspólnej” uratuje Weronikę (Renata Dancewicz) i Antosię (Gabriela Jeżółkowska)! Koszmar się skończy, a śledczy nie będzie mógł więcej mącić w życiu Roztockich?! Wszystko na to wskazuje, bo ze ZDJĘĆ, które można zobaczyć w galerii wynika, że Olszewska załatwi Weronice pewien dokument, kobieta wyściska prawniczkę jakby ratowała jej życie, a potem będzie mogła powrócić do dawnego życia. W 3665 odcinku „Na Wspólnej” Weronika i Antosia raz na zawsze zamkną sprawę aborcji i pozbędą się oskarżeń?

"Na Wspólnej" odcinek 3665 - środa, 26.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Sprawa dokonania aborcji przez Antosię w Czechach wreszcie się zakończy? W 3665 odcinku „Na Wspólnej” Weronika będzie już wiedziała, że śledczy nie odpuści, tym bardziej, że mężczyzna wie doskonale, że Roztockie mają coś na sumieniu, ale potrzebne są dowody, by prawdziwie je oskarżać i wymierzyć karę. Przypomnijmy, że Weronika zdecydowała się zawieść Antosię do kliniki w Czechach tylko dlatego, że płód jej zagrażał, stan dziewczyny się pogarszał i nie wiadomo było, co nastąpi przy porodzie. Niestety lekarze w Polsce odmawiali aborcji, bo bali się konsekwencji prawnych. Zdesperowana Roztocka zawiozła więc córkę za granicę, ale wypadek samochodowy w drodze powrotnej spowodował, że ich historią zainteresowała się policja. 

Weronika w kolejnych odcinkach „Na Wspólnej” postara się zabić wszystko, byle Antosia nie przeżywała stresu w związku z przesłuchiwaniami. Sama wzięła na siebie winę za wypadek, starała się jak najszybciej wyciszyć sprawę, ale śledczy nie daje za wygraną. Sytuacja będzie wyglądała coraz gorzej, do tego stopnia, że Weronika poprosi o ratunek nawet Nalepę (Przemysław Sadowski). 

Agnieszka oczyści z zarzutów Weronikę i Antosię w 3665 odcinku „Na Wspólnej?

Sprawę problemów Roztockich ze śledczym i policją pomoże rozwiązać w 3665 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka. Na najnowszych zdjęciach, które można zobaczyć w galerii poniżej widać doskonale, jak Weronika ściska się z Olszewską w kancelarii. Agnieszka wręczy Roztockiej pewien dokument, który prawdopodobnie załatwi sprawę aborcji Antosi. Weronika bardzo stresuje się losem swoim i córki, a w 3665 odcinku "Na Wspólnej" emocje opadną. Dojdzie też do spotkania Olszewskiej z pewnym policjantem (Dariusz Klimek). Czy to oznacza zakończenie sprawy, a Antosia będzie bezpieczna i wolna od oskarżeń? Weronika nie odpuści walki o córkę i zapowiada się, że pomoc Agnieszki wyda się nieoceniona. Zdradzamy, że dojdzie także do czułych podziękowań Weroniki dla Nalepy za jego udział w całej sprawie. 

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze