Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3662: Policja dorwie Antosię! Weronika zaangażuje Nalepę w ratowanie córki

2023-06-28 14:32

Antosia (Gabriela Jeżółkowska) w 3662 odcinku "Na Wspólnej" doczeka się najgorszego! Policja weźmie się za córkę Weroniki (Renata Dancewicz), która dokonała aborcji w Czechach. Chociaż Roztocka robiła wszystko, byle tylko prawda o usunięciu ciąży nie wyszła na jaw, plan się nie powiedzie... W 3662 odcinku "Na Wspólnej" Weronika będzie już wiedziała, że potrzebują z córką pomocy, bo jeśli policja dorwie Antosię, może stać się najgorsze! W tym celu Roztocka zwróci się do Nalepy (Przemysław Sadowski), by on pomógł jej w ratowaniu córki z koszmarnych kłopotów.

"Na Wspólnej" odcinek 3662 - czwartek, 20.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Policja będzie chciała dorwać Antosię w 3662 odcinku "Na Wspólnej"! Weronika dowie się, że policjant odwiedził jej córkę i planuje przesłuchanie. Antosia będzie przebywała w szpitalu, skąd Roztocka będzie miała zamiar ją odebrać. Domyśli się szybko, że jak tylko dziewczyna wyjdzie z placówki, śledczy wezwą ją na przesłuchanie, podczas którego dogłębnie zbadają sprawę aborcji w Czechach. Sprawa w ogóle nie potoczy się po myśli Weroniki, która sama zawiozła córkę do kliniki za granicą, gdzie usunięto ciążę. Niestety kiedy córka z matką wracały z Czech, postanowiły zgodzić się na podwózkę pacjentki Alicji Gniewosz, która dostała nagłego ataku paniki w samochodzie, przez co doszło do wypadku na drodze. Weronika myślała, że uda jej się ukryć aborcję Antosi, ale Alicja złożyła zeznania, które naprowadziły policję na to, czego dokonała Roztocka. Weronika otrzymała wezwanie na przesłuchanie i od tego zaczęły się wielkie kłopoty. 

W 3662 odcinku "Na Wspólnej" Weronika będzie gotowa na wypis córki ze szpitala, pojedzie po nią, by ją odebrać, ale wtedy dostanie szokujący telefon od swojej matki. Okaże się, że policja już interesuje się przesłuchaniem Antosi i chce z nią rozmawiać. Roztocka od razu wymyśli pewien plan, jak zyskać na czasie i odwlec przesłuchanie córki. 

Nalepa pomoże Weronice i przytrzyma Antosię w szpitalu w 3662 odcinku "Na Wspólnej"?

Weronika postanowi prosić o pomoc Nalepę. Lekarz już jakiś czas temu doradzał jej w sprawie aborcji i to od niego dostała informację, że lekarze w Polsce nie zdecydują się usunąć ciąży, bo boją się konsekwencji prawnych. Kobieta wiedziała, że płód zagraża życiu Antosi i dlatego zdecydowała się na podróż do Czech. W 3662 odcinku "Na Wspólnej" Roztocka zwróci się do Nalepy o pomoc. Lekarz miałby znaleźć jakiś pretekst, dlaczego musi przytrzymać Antosię w szpitalu. Wtedy śledczy nie mogliby zakłócać jej spokoju i cała sprawa opóźniłaby się w czasie. Czy Nalepa zgodzi się na taki układ i pomoże Weronice? Szykują się duże kłopoty. 

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Najnowsze