Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3645: Dramatyczny wypadek Weroniki na drodze. Wyląduje w szpitalu po aborcji Antosi - ZDJĘCIA

2023-06-14 14:43

Weronika (Renata Dancewicz) nie wróci bezpiecznie do Warszawy z Czech! W 3645 odcinku "Na Wspólnej" Roztocka będzie miała za zadanie odebrać Antosię (Gabriela Jeżółkowska) z kliniki i odwieźć ją do domu po dokonanej za granicą aborcji. Niestety pech zechce, że Weronika zgodzi się pomów pewnej kobiecie, którą zabierze z córką do samochodu. W 3645 odcinku "Na Wspólnej" to właśnie ona doprowadzi do wypadku samochodowego, po którym zainterweniuje policja, a wszystkie trzy trafią do szpitala. Sprawy potoczą się w najgorszym kierunku.

"Na Wspólnej" odcinek 3645 - środa, 21.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

Weronika spowoduje wypadek na drodze i trafi do szpitala w 3645 odcinku "Na Wspólnej"! Roztocka spróbuje bezpiecznie wrócić do domu z czeskiej kliniki, ale nic takiego się nie wydarzy. Kiedy Antosia przejdzie już zabieg usunięcia ciąży w klinice, nadejdzie czas na powrót do Warszawy. Zanim to jednak nastąpi, na drodze Weroniki stanie jedna z pacjentek, która poprosi o pomoc w transporcie. Roztocka zgodzi się na podwózkę, ale nie przewidzi, że to będzie początek końca. Kiedy we trzy opuszczą czeską klinikę i zaczną zmierzać w kierunku domu, nagle pasażerka dostanie ataku paniki. Kobieta straci nad sobą kontrolę, zacznie szarpać za kierownicę i to doprowadzi do wypadku na drodze. Na miejscu zjawi się policja, a funkcjonariusze dokonają oględzin. 

Weronika wraz z córką i pasażerką, którą zgodziła się powieźć trafi do szpitala w 3645 odcinku "Na Wspólnej". Tam zestresowana i spanikowana spróbuje ukryć fakt, że właśnie odebrała córkę z czeskiej kliniki po dokonaniu aborcji. Przecież polscy lekarze nie zgodzili się na usunięcie ciąży, chociaż płód okazał się nieuleczalnie chory, a stan ciężarnej się pogarszał. Nawet Nalepa (Przemysław Sadowski) poinformował Roztocką, że w Polsce nie ma mowy o usunięciu ciąży. Wszystko miało być w porządku po aborcji w Czechach, ale wypadek spowoduje jeden wielki koszmar. 

Weronika usłyszy w 3645 odcinku "Na Wspólnej", że ona i Antosia nie mają większych obrażeń po wypadku samochodowym, więc mogą wrócić do domu. Niestety dziewczyna przyzna się lekarce, że niedawno poroniła, a to zainteresuje specjalistów. W końcu okaże się, że pacjentka z kliniki, która po wypadku również wyląduje w szpitalu, przyzna się do aborcji i wspomni również, że to samo uczyniła Antosia. To napędzi machinę szokujących wydarzeń w życiu Roztockiej. Wkrótce w "Na Wspólnej" Weronika dostanie wezwanie na komisariat, by złożyć zeznania w całej sprawie. Grozi jej nawet więzienie! 

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze

Materiał sponsorowany