Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3661: Darek w szpitalu u Tadeusza zobaczy jak brat podgląda Darię kamerką w telefonie - ZDJĘCIA

2023-07-19 8:55

W 3661 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) i Tadeusz (Jakub Pruski) nie będą mogli o sobie zapomnieć mimo, że finał ich upojnej nocy był raczej mało obiecujący! Między kochankami zacznie iskrzyć coraz bardziej, kiedy spotkają się w bufecie w szpitalu. Tadeusz będzie czekał na operację zerwanego więzadła i w 3661 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie do niego z wizytą Darek (Michał Mikołajczak). To przyrodni brat Zakościelnego zauważy, że Tadzio nie może oderwać wzroku od Darii i podgląda ją przez kamerkę w telefonie. Będzie miał z niego niezły ubaw. Poznaj szczegóły i zobacz te sceny na ZDJĘCIACH w GALERII.

"Na Wspólnej" odcinek 3661 - środa, 19.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Po fatalnym finale nocy z Darią w 3661 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz wyląduje w szpitalu, a winą za swój stan obarczy Darka. Kiedy u młodego Zakościelnego zjawią się zatroskane matka Justyna (Magdalena Kacprzak) i siostra Marysia (Zuzanna Wieleba) naprędce wymyśli, że został ranny, bo wyszedł na drinka ze Żbikiem i nie uważał. Diagnoza lekarza nie pozostawi wątpliwości - Tadeusza czeka operacja zerwanego więzadła.

Podczas odwiedzin u przyrodniego brata w szpitalu Darek w 3661 odcinku "Na Wspólnej" postawi sprawy jasno. - Notoryczny kłamczuszek! A kto przed mamusią zrzucił winę na braciszka?! Od rana suszy mi głowę! - wygarnie Tadeuszowi i zabierze na kawę do bufetu, żeby poznać prawdę o kontuzji Zakościelnego. Tam wpadną na gdzie na Darię, która na widok Tadzia nie będzie mu szczędziła złośliwości, że niech się cieszy, że po tym, co między nimi zaszło nie będzie miał amputowanej nogi!

Dla Darka w 3661 odcinku "Na Wspólnej" stanie się jasne, że Daria i Tadeusz wpadli na całego, po same uszy. Uświadomi bratu, że tak reaguje kobieta, która się zakochała. On z kolei zaprzeczy, że po nocy z Darią poczuł coś więcej. Ale zachowanie Tadeusza będzie dowodziło czegoś zupełnie innego.- Ciągle patrzy?- zapyta Darka, żeby mieć pewność, że Daria w bufecie też na niego spogląda. - Nie może oderwać oczu... Ale wtedy nie byłeś chyba taki wstydliwy, co?

- Przestań!

- Idź z nią pogadaj jak człowiek. Uda się albo nie uda...

- Jeśli mi nie zależy?

- Dlatego siedzimy tu już drugą godzinę, a ty ją podglądasz kamerką w telefonie? - wytknie bratu Żbik i tym samym namówi Tadeusza, żeby w 3661 odcinku "Na Wspólnej" zrobił kolejny krok. Wieczorem Zakościelny znów zjawi się w bufecie, tuż przed zamknięciem i przeprosi Darię za swoje zachowanie. - Miesza mi się w głowie przy tobie... - wyzna skruszony i umówi się z nią na następny dzień, kiedy przypadnie operacja. 

Na Wspólnej, odcinki 3659-3662 ZWIASTUN. Tragiczny finał nocy Darii i Tadeusza. Szokująca propozycja Czerskiego wobec Kasi
Najnowsze