Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3659: Kamil pogodzi Jagnę z synem?! Tak odwdzięczy się za uratowanie Uli

2023-06-29 13:29

W 3659 odcinku "Na Wspólnej" załamana Jagna (Magdalena Popławska) zwierzy się Kamilowi (Kazimierz Mazur), że przegrała bój o syna. Olaf nie będzie chciał oglądać matki, a tym bardziej z nią rozmawiać, gdyż ojciec wmówi go, że porzuciła ich dla rozrywki, co oczywiście nie będzie prawdą, ale chłopak w to uwierzy. Wówczas w 3659 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer postanowi wziąć sprawy w swoje ręce, gdyż zrozumie Jagnę jak mało kto! Szczególnie, że będzie miał wobec terapeutki ogromny dług do spłacenia! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3659 - poniedziałek, 17.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3659 odcinku "Na Wspólnej" Jagnie w końcu uda się skonfrontować z synem, ale ich rozmowa nie przebiegnie tak jakby sobie wyobrażała. Wszystko przez to, iż jej były mąż zdąży wpoić Olafowi rzekomą prawdę o rozpadzie ich małżeństwa, o które w pełni oskarży właśnie dawną żonę. Ojciec chłopaka wmówi mu, że matka porzuciła go na rzecz picia i imprezowania i ani słowem nie wspomni o uzależnieniu, przez co Olaf faktycznie będzie myślał, że matka go nie chciała! Dlatego w 3659 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie chciał jej nawet oglądać, gdy wraz z Kamilem specjalnie przylecą do Wiednia, a jak wreszcie dojdzie do ich spotkania, to wykrzyczy Jagnie prosto w twarz, że jej nienawidzi i nie chce mieć z nią nic wspólnego!

Słowa Olafa w 3659 odcinku "Na Wspólnej" mocno zabolą Jagnę. Tym bardziej, że syn nie będzie chciał słuchać żadnych jej tłumaczeń i nie uwierzy w jej uzależnienie, które pociągnęło za sobą wiele złych decyzji. Oczywiście, terapeutka ogromnie będzie ich żałować, ale Olaf nic sobie nie zrobi z jej skruchy. Wówczas w 3659 odcinku "Na Wspólnej" załamana Jagna przyzna się Kamilowi, że choć pomogła wielu osobom i to nie tylko w ośrodku, który sama założyła, ale również i poza nim jak choćby Uli (Julia Jurek), to na najważniejszym polu poległa, gdyż nie udało jej się dogadać z własnym synem. Ale Hoffer tak tego nie zostawi i sam postanowi wkroczyć do akcji!

W 3659 odcinku "Na Wspólnej" Kamilowi zrobi się ogromnie żal Jagny. Szczególnie, że będzie miał wobec terapeutki ogromny dług do spłacenia, gdyż nie dość, że wyciągnie go z uzależnienia od alkoholu, to jeszcze sprawi, że odzyska córkę, która odwróci się od niego po romansie z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda). Tym bardziej, że poskutkuje on rozwodem z Zuzą (Małgorzata Socha) i rozpadem ich rodziny. Dlatego w 3659 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer postanowi się odwdzięczyć i tym razem to on będzie chciał doprowadzić do pojednania Jagny ze swoim synem! Czy mu się to uda? Tego przekonamy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze