Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3658: Kolejny dramat Beaty i Pawła! Wyniki badań Gucia po przeszczepie szpiku nie pozostawią złudzeń - ZDJĘCIA

2023-06-24 9:15

W 3658 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) i Paweł (Grzegorz Kwiecień) znów będą drżeli ze strachu o syna Gucia (Julian Studziński). Po tym jak Wójcikowie usłyszy wstrząsającą diagnozę, że ich synek jest chory na białaczkę, zawalił im się cały świat. Jedyną szansą na uratowanie Gucia był przeszczep szpiku, dawcą został pierwszy syn Beaty, którego urodziła jako surogatka i oddała Maślikowskim. Ale w 3658 odcinku "Na Wspólnej" koszmar powróci przed kontrolną wizytą Gucia w szpitalu i kolejnymi badaniami. Czy nastąpi nawrót choroby syna Beaty i Pawła? Wątpliwości wyjaśnią wyniki badań. Poznaj szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3658 - czwartek, 13.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Choroba syna Beaty i Pawła w 3658 odcinku "Na Wspólnej" znów da o sobie znać? Chory na białaczkę Gucio pomyślnie przeszedł przeszczep szpiku od biologicznego brata, syna Maślikowskich, którego Beata urodziła jako surogatka, a potem z bólem serca musiała go oddać. Niestety kilka miesięcy po opuszczeniu ze szpitala Wójcikowie nie przestaną się bać o synka. Mimo, że w 3658 odcinku "Na Wspólnej" zobaczą jak Gucio znów zachowuje się niczym zdrowe dziecko, to sparaliżuje ich lęk przed wizytą kontrolną u lekarza, serią kolejnych badań. Ani na chwilę Beatę i Pawła nie opuści strach, że nastąpi nawrót białaczki. Jakby ten koszmar miał się nigdy nie skończyć.

Co wykażą wyniki Gucia w 3658 odcinku "Na Wspólnej"? Czy syn Beaty i Pawła odrzuci przeszczep, a białaczka znów zagrozi jego życiu? Sytuację rozjaśniają badania synka Wójcików. Kiedy lekarz przekaże je rodzicom, oboje odetchną wreszcie z ulgą! Na szczęście Gucio będzie już całkiem zdrowy. To jednak nie oznacza, że nie będzie musiał być pod stałą kontrolą lekarzy. Przed Wójciakami jeszcze sporo trudnych momentów. Także w związku z bratem Pawła, biologicznym ojcem Gucia.

Emil (Piotr Ligienza) w 3658 odcinku "Na Wspólnej" znów poczuje się samotny. Ostatni związek Emila z przyjaciółką Pawła, Mariolą (Alicja Pietruszka), rozpadł się nie tylko z powodu braku miłości, ale także bezpłodności Larssona, który po pokonaniu nowotworu nie może mieć dzieci. Teraz Emil poszuka nowej kobiety na portalu randkowym. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze