Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3655: Przerażające odkrycie Kamila o Jagnie! Ula otrzyma od terapeutki zaskakującą radę

2023-06-26 22:08

W 3655 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) w końcu stanie na nogi po terapii, jaką odbędzie z Jagną (Magdalena Popławska). Hofferówna wreszcie przestanie niańczyć swoich rodziców i skupi się na sobie, zgodnie z radą, jaką otrzyma od terapeutki. W 3655 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) będzie zaskoczony rozwiązaniem, jakie Jagna podsunie jego córce, ale gdy spotka się ze swoją terapeutką, to dosadnie zrozumie, dlaczego zachowała się w taki sposób... Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3655 - poniedziałek, 10.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3655 odcinku "Na Wspólnej" Ula odzyska chęci do życia i wróci do szkoły, co szczególnie ucieszy Kamila. Tym bardziej, że w krytycznym momencie Hofferówna chciała zrezygnować z nauki, a także odmówiła podjęcia pracy, gdyż marzyła jedynie o tym, aby usnąć i już nigdy się nie obudzić, ale na szczęście Jagna to zmieni! Terapeutka Hoffera dokona prawdziwego cudu i postawi jego córkę na nogi. Do tego stopnia, że Ula nie tylko "wróci do żywych", ale również pogodzi się z ojcem, gdyż w końcu zaakceptuje jego rozstanie z Zuzą (Małgorzata Socha), do którego doprowadził jego romans z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda), jak również to, że Kamil wygadał Igorowi (Jakub Wesołowski), że nieszczęśliwie się w nim zakochała. Hoffer odzyska córkę, tyle, że w 3655 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna już nie będzie go niańczyć!

W 3655 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna oświadczy ojcu, że ma już dość opieki nad nim i Zuzą, którzy po swoim rozstaniu kompletnie się pogubili. Przypomnijmy, że Hoffer wrócił do nałogu alkoholowego, przez który ponownie wylądował na odwyku, z kolei jego żona zupełnie się załamała. Wówczas to Ula zaczęła niańczyć własnych rodziców, ale w końcu sama nie dała rady się nimi zajmować i wtedy z pomocą przyszła jej Jagna! To właśnie terapeutka ojca dała Hofferównej jasno do zrozumienia, że to nie ona powinna opiekować się rodzicami tylko oni ją! I tą radę w 3655 odcinku "Na Wspólnej" Ula mocno weźmie sobie do serca, a terapeutka udzieli ją jej nie bez powodu!

W 3655 odcinku "Na Wspólnej" Kamil spotka się z Jagną, aby podziękować za pomoc przy Uli. Tyle tylko, że Hoffer szybko odkryje, że mimo iż terapeutka pomaga innym, to sama zmaga się z poważnymi problemami. Lekarz dowie się, że głowę Jagny trafi jej relacja z synem, który po jej rozstaniu z jej mężem i utracie przez nią praw rodzicielskich, zamieszkał z ojcem w Wiedniu i nie chce utrzymywać z nią żadnych kontaktów. Terapeutka kompletnie nie będzie mogła zrozumieć zachowania Olafa, ale nie będzie miała zamiaru odpuszczać. I tak w 3658 odcinku "Na Wspólnej" przy wsparciu Hoffera i po błogosławieństwu jego córki, Jagna i Kamil wylecą do Austrii. Tyle, że na miejscu syn nie będzie chciał nawet patrzeć na matkę, gdyż jego ojciec wmówi mu, że to alkoholizm Jagny zniszczył całą ich rodzinę, przez co będzie on miał do niej ogromny żal...

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Listen on Spreaker.
Najnowsze