Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3648: Aneta zemści się na Kasi! Pojawienie się kochanka zmieni wszystko – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-06-14 14:54

W 3648 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) zaprosi Anetę (Dorota Krempa) na kolację, aby omówić z nią szczegóły jej rozwodu. Oczywiście, była żona Żbika przyjmie zaproszenie z uśmiechem na ustach, ale czar pryśnie, gdy dowie się, że w spotkaniu udział wezmą również Kasia (Julia Chatys) i Czerski (Mariusz Zaniewski). Tym bardziej, iż w 3648 odcinku "Na Wspólnej" Siwek dowie się, że był to pomysł Bergównej i jej tego nie daruje! Aneta szybko dokona zemsty i tyle będzie z triumfu Kasi! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUN-ie i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3648 - wtorek, 27.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3648 odcinku "Na Wspólnej" Darek umówi się z Anetą na kolację, w czasie której będzie chciał ustalić z byłą żoną szczegóły jej rozwodu. Tym bardziej, że na jaw wyjdą nowe fakty, gdy dojdzie do spotkania małżonków z ich adwokatami. Wówczas Rabski zacznie namawiać żonę, aby zrezygnowała z rozwodu i wyraźnie podkreśli, że nie będzie on dla niej prosty, ale Siwek nie zmieni zdania. Wtedy mąż wyrzuci jej, że doskonale wie o jej romansie z Czerskim i w takim razie wystąpi z pozwem z orzeczeniem o jej winie. W tym momencie Darek zażąda od Anety wyjaśnień, choć sam będzie doskonale wiedział o ich romansie, gdyż przyłapie kochanków w kancelarii Zakościelnego (Dariusz Niebudek), ale oczywiście w 3647 odcinku "Na Wspólnej" Darek będzie robił dobrą minę do złej gry.

W 3648 odcinku "Na Wspólnej" Darek ponownie spotka się z Anetą, ale nie będzie sam. Oczywiście, Siwek nie będzie miała pojęcia, że wezmą w nim udział również Kasia i Mariusz, dlatego przyjmie zaproszenie Żbika z wielkim podekscytowaniem. Jednak czar szybko pryśnie, gdy dowie się o wizycie nieproszonych gości, gdyż nie będzie miała ochoty na spotkanie z obecnym kochankiem i to jeszcze w towarzystwie byłego i jego ukochanej. Tym bardziej, że w ostatnim czasie Aneta mocno pokłóci się również z Mariuszem, gdy nie zgodzi się, aby to właśnie on przeprowadził jej rozwód tylko Darek, a na dodatek Żbik pochwali się Czerskiemu o ich bliskiej zażyłości. Z tych względów również i Mariusz nie będzie chętny na spotkanie, ale ostatecznie w 3648 odcinku "Na Wspólnej" Kasi uda się go przekonać!

W 3648 odcinku "Na Wspólnej" Kasia postawi na swoim i ściągnie do restauracji Mariusza, co nie spodoba się Anecie. Wówczas Siwek wpadnie we wściekłość i oczywiście zdecyduje się odegrać na Bergównej, gdyż nie będzie miała żadnych wątpliwości, że to był jej pomysł i w ten sposób chciała się na niej zemścić za nagły powrót do ich życia. Tym bardziej, że już przed kancelarią Zakościelnego napsuła jej sporo krwi i od razu pozbawiła pewności siebie. Jednak w 3648 odcinku "Na Wspólnej" to Kasia będzie górą, ale zbyt długo nie nacieszy się ze swojego triumfu, bo Aneta szybko zaplanuje zemstę, która zaboli dwa razy mocniej!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze