Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3647: Zaginięcie Filipa po wieczorze panieńskim! Marta zacznie odchodzić od zmysłów – ZDJĘCIA

2023-06-14 19:51

W 3647 odcinku "Na Wspólnej" wieczór panieński w pensjonacie Honoraty (Aleksandra Konieczna) i Romana (Waldemar Obłoza) będzie miał tragiczny finał, a Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) i Filip (Marcin Chochlew) szybko pożałują, że dołączyli do wspólnej zabawy! Wszystko przez to, że zarówno Leśniewski, jak i Konarski zaginą tyle tylko, że obecnego męża Marty (Joanna Jabłczyńska) uda się odnaleźć. Z kolei z Filipem w 3647 odcinku "Na Wspólnej" wciąż nie będzie żadnego kontaktu, a Mikołaj niczego nie będzie pamiętał! Czy uda się odnaleźć Konarskiego? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3647 - poniedziałek, 26.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3645 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj i Filip wybiorą się do pensjonatu Hofferów, aby zrobić zdjęcia na stronę internetową ośrodka. Pech sprawi, że obecny i były mąż Marty trafią akurat na wieczór panieński, w czasie którego pojawią się pewne komplikacje. Wówczas okaże się, że zamówiony striptizer nie dotrze na miejsce, ale kobiety szybko znajdą sobie za niego zastępstwo właśnie w Leśniewskim i Konarskim. I mimo, że Mikołaj nie będzie zbyt chętny, to Filip zgodzi się zatańczyć i słono tego pożałuje, gdyż obaj panowanie wpadną w taki wir zabawy, że zakończonej imprezie w 3645 odcinku "Na Wspólnej" oboje zaginą bez śladu, czym doprowadzą Martę do wściekłości!

Jednak w 3646 odcinku "Na Wspólnej" Leśniewskiej uda się odnaleźć męża tyle tylko, że na ambonie myśliwskiej. Mikołaj będzie ubrany w dziwne futro, przez co jeden z polujących weźmie go za dzika i od razu chwyci za broń, ale na szczęście go nie postrzeli. Oczywiście, Leśniewski nasłucha się od żony, ale to nie będzie koniec jego problemów, gdyż Konarski wciąż się nie odnajdzie, a Mikołaj nie będzie w stanie pomóc, gdyż niczego nie będzie pamiętał! W 3647 odcinku "Na Wspólnej" Marcie uda się dotrzeć do nagrania z wieczoru panieńskiego, które jednak w sprawie zaginięcia Filipa niewiele nie wniesie, może poza zgorszeniem rodziny Mikołaja. Do czasu aż z pomocą nie przyjdą sąsiedzi!

W 3647 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że nocą z pobliskiego gospodarstwa, gdzie znajduje się pensjonat Honoraty i Romana, skradziono traktor. Bliscy Filipa postanowią pójść tym śladem i słusznie, gdyż z pomocą psa jednego z sąsiadów Leśniewskim i Hofferom uda się dotrzeć do zaginionego Konarskiego. W 3647 odcinku "Na Wspólnej" Filip odnajdzie się w stroju jednorożca ze skutymi rękami i podobnie jak Mikołaj nieźle nasłucha się od Marty! I trudno się dziwić, gdyż Leśniewska będzie odchodzić od zmysłów, a jej obecnego i byłego męża aż za bardzo poniesie zabawa na obcym wieczorze panieńskim!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Listen on Spreaker.
Najnowsze