Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3645: Mikołaj zostanie striptizerem! Tragiczny finał wieczoru panieńskiego z udziałem Filipa - ZDJĘCIA

2023-06-05 14:27

W 3645 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) poprosi Filipa (Marcin Chochlew) o stworzenie strony internetowej pensjonatu Romana (Waldemar Obłoza). Były i obecny mąż Marty (Joanna Jabłczyńska) zjawią się w ośrodku, gdzie akurat będzie odbywał się wieczór panieński. Pech sprawi, że w 3645 odcinku "Na Wspólnej" zamówiony striptizer nie dotrze na miejsce, dlatego kobiety wezmą sobie za cel Leśniewskiego i Konarskiego! Mężczyźni dołączą do zabawy, po czym ślad po nich zaginie. To nie skończy się dobrze... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3645 - środa, 21.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3645 odcinku "Na Wspólnej" Leśniewscy postanowią pomóc Filipowi w znalezieniu pracy. Marta szybko znajdzie posadę dla swojego byłego męża w telewizji, ale nim Konarski zacznie tam pracować, to Mikołaj poprosi go o pomoc w stworzeniu strony internetowej dla pensjonatu Honoraty (Aleksandra Konieczna) i Romana. Oczywiście, Filip przyjmie tą ofertę i wspólnie z Leśniewskim wybiorą się na miejsce, aby porobić zdjęcia ośrodka. Tyle, że w środku w 3645 odcinku "Na Wspólnej" natkną się akurat na szalony wieczór panieński, w czasie którego pojawią się pewne komplikacje, gdyż nie dotrze na niego zamówiony striptizer. Jednak kobiety szybko znajdą na to inne rozwiązanie!

W 3645 odcinku "Na Wspólnej" uczestniczki wieczoru panieńskiego zaproszą Mikołaja i Filipa do wspólnej zabawy. Początkowo Konarski zacznie robić im zdjęcia, jednak później kobiety zaczną prosić byłego i obecnego męża Marty, aby dla nich zatańczyli. Oczywiście Leśniewski nie będzie zbytnio chętny, ale Filip da się przekonać kobietom, a Mikołaj nie zostawi go samego. A gdy do tego dojdzie alkohol, to oboje nieźle popłyną. Do tego stopnia, że w 3646 odcinku "Na Wspólnej" żaden z nich nie da żadnego znaku życia, co ogromnie zaniepokoi Martę. Wściekła Leśniewska postanowi osobiście wybrać się do pensjonatu ojca, gdzie dozna prawdziwego szoku!

W 3646 odcinku "Na Wspólnej" Marta dowie się od wścibskiej sąsiadki Honoraty i Romana, że Mikołaj i Filip przez całą noc tańczyli i bawili się z rusałkami. A co więcej planowali z nimi wspólny wyjazd nad morze. Wówczas Leśniewska zdenerwuje się jeszcze bardziej, szczególnie, że nigdzie nie będzie mogła znaleźć męża. W 3646 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj odnajdzie się dopiero później, gdy obudzi się na ambonie myśliwskiej, ubrany w dziwne futro. To sprawi, że jeden z myśliwych pomyli go z dzikiem i zacznie strzelać! Czy Leśniewski przeżyje? A może zapłaci za swoją głupotę najwyższą cenę? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3627-3630. Tragiczne zaręczyny Seby i Roksany u Hebla. Koniec małżeństwa Zakościelnych
Najnowsze

Materiał sponsorowany