Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3563: Napad na Beatę i Gucia! Złodziejowi będzie chodziło o syna Wójcików - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-23 15:43

W 3563 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) padnie ofiarą napadu przed barem Ziębów! Złodziej zaatakuje żonę Pawła Wójcika (Grzegorz Kwiecień) nie zważając na to, że będzie prowadziła wózek z synem Guciem. Jeden nierozważny krok Beaty doprowadzi do tego, że bandyta ukradnie jej portfel, a jego "wspólnik" tym czasem zbliży się do Gucia, czym wzbudzi przerażenie Wójcikowej. Żeby w 3563 odcinku "Na Wspólnej" chronić syna Beata zamknie przestępcę w barze. Nie zważając na to, że Gabriel (Mateusz Rzeźniczak) będzie ją zapewniał o swojej niewinności. Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły napaści na Beatę oraz ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3563 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.15 w TVN

Napad na Beatę w 3563 odcinku "Na Wspólnej" będzie miał tak zwane "drugie dno". W drodze do baru Ziębów na dziedzińcu osiedla uwagę Beaty zwróci nieznajomy mężczyzna, który podejdzie do wózka z Guciem, gdy akurat Wójcikowa będzie szukała dzwoniącego telefonu w torebce. Rozsypie wszystko na murku i w ciągu zaledwie kilku sekund padnie ofiarą kradzieży. Jeden złodziej zabierze jej portfel, a drugi będzie chciał biec za nim.

Nie zważając na konsekwencje Beata w 3563 odcinku "Na Wspólnej" zatrzyma tego, który będzie się kręcił koło Gucia. Na nic się zdadzą zapewnienia Gabriela, że nie ma za kradzieżą nic wspólnego. Beata podstępem zamknie go w barze Ziębów i zadzwoni po policjanta Sławka (Mariusz Słupiński). W tym czasie Gabriel zdąży tylko krzyknąć do Beaty, że za "głupie insynuacje", że ukartował ten napad ze swoim wspólnikiem będzie musiała mu postawić kawę.

Niedługo potem w 3563 odcinku "Na Wspólnej" przyjedzie policja. Nagranie z monitoringu będzie dowodem na to, że Gabriel jest niewinny, że złodziej, który napadł na  Beatę działał w pojedynkę. Wójcikowa przeprosi, ponieważ przez całą sytuację Gabriel nie dotrze na rozmowę o pracę. Okaże się, że to fizjoterapeuta, który przypadkiem w 3563 odcinku "Na Wspólnej" zauważy u Gucia niepokojącą przypadłość. Od razu skieruje syna Beaty i Pawła na rehabilitację.

Od 3563 odcinka "Na Wspólnej" do obsady serialu w roli Gabriela dołączy Mateusz Rzeźniczak, którego bohater zostanie w życiu Wójcików na dłużej jako niania Gucia i nie tylko.

Na Wspólnej, odcinki 3561-3564. Iga pozna płeć dziecka. Kamil zada Zuzie ostateczny cios
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany