Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3563: Napad na Beatę i Gucia! Złodziejowi będzie chodziło o syna Wójcików - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-23 15:43

W 3563 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) padnie ofiarą napadu przed barem Ziębów! Złodziej zaatakuje żonę Pawła Wójcika (Grzegorz Kwiecień) nie zważając na to, że będzie prowadziła wózek z synem Guciem. Jeden nierozważny krok Beaty doprowadzi do tego, że bandyta ukradnie jej portfel, a jego "wspólnik" tym czasem zbliży się do Gucia, czym wzbudzi przerażenie Wójcikowej. Żeby w 3563 odcinku "Na Wspólnej" chronić syna Beata zamknie przestępcę w barze. Nie zważając na to, że Gabriel (Mateusz Rzeźniczak) będzie ją zapewniał o swojej niewinności. Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły napaści na Beatę oraz ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3563 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.15 w TVN

Napad na Beatę w 3563 odcinku "Na Wspólnej" będzie miał tak zwane "drugie dno". W drodze do baru Ziębów na dziedzińcu osiedla uwagę Beaty zwróci nieznajomy mężczyzna, który podejdzie do wózka z Guciem, gdy akurat Wójcikowa będzie szukała dzwoniącego telefonu w torebce. Rozsypie wszystko na murku i w ciągu zaledwie kilku sekund padnie ofiarą kradzieży. Jeden złodziej zabierze jej portfel, a drugi będzie chciał biec za nim.

Nie zważając na konsekwencje Beata w 3563 odcinku "Na Wspólnej" zatrzyma tego, który będzie się kręcił koło Gucia. Na nic się zdadzą zapewnienia Gabriela, że nie ma za kradzieżą nic wspólnego. Beata podstępem zamknie go w barze Ziębów i zadzwoni po policjanta Sławka (Mariusz Słupiński). W tym czasie Gabriel zdąży tylko krzyknąć do Beaty, że za "głupie insynuacje", że ukartował ten napad ze swoim wspólnikiem będzie musiała mu postawić kawę.

Niedługo potem w 3563 odcinku "Na Wspólnej" przyjedzie policja. Nagranie z monitoringu będzie dowodem na to, że Gabriel jest niewinny, że złodziej, który napadł na  Beatę działał w pojedynkę. Wójcikowa przeprosi, ponieważ przez całą sytuację Gabriel nie dotrze na rozmowę o pracę. Okaże się, że to fizjoterapeuta, który przypadkiem w 3563 odcinku "Na Wspólnej" zauważy u Gucia niepokojącą przypadłość. Od razu skieruje syna Beaty i Pawła na rehabilitację.

Od 3563 odcinka "Na Wspólnej" do obsady serialu w roli Gabriela dołączy Mateusz Rzeźniczak, którego bohater zostanie w życiu Wójcików na dłużej jako niania Gucia i nie tylko.

Na Wspólnej, odcinki 3561-3564. Iga pozna płeć dziecka. Kamil zada Zuzie ostateczny cios
Najnowsze