Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3552: Ula nie będzie kryła romansu Kamila z Anną Kolendą! Doniesie na ojca Zuzie? - ZDJĘCIA

2022-12-25 20:31

W 3552 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) nie pozwoli na to, żeby Kamil (Kazimierz Mazur) nadal zdradzał Zuzę (Małgorzata Socha). Córka Hofferów na własne oczy zobaczy Kamila z kochanką, Anną Kolendą (Katarzyna Wajda) i domyśli się, że ich romans trwa w najlepsze. Nawet wypadek Zuzy nie odciągnie Kamila od Anny. Dlatego Ula weźmie sprawy w swoje ręce. Zapowie ojcu, że nie będzie brała udziału w jego kłamstwach i kryła go przed Zuzą. Między Hofferem i Ulą w 3552 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do gwałtownej kłótni, podczas której nastolatka wpadnie w histerię. Powie Zuzie o romansie Kamila z Kolendą? Poznaj szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3552 - środa, 4.01.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3552 odcinku "Na Wspólnej" Kamil będzie musiał się tłumaczyć przed Ulą z romansu z Anną Kolendą. Wciąż nie będzie miał pojęcia, że kochanka jest w nim w ciąży, ale zbieg różnych wydarzeń sprawi, że córka Hoffera przyłapie go na zdradzie z szefową. Ula nie uwierzy w zapewnienia Kamila, że zakończy ten romans, że nie zostawi dla Kolendy rodziny. Nastolatka weźmie sprawy w swoje ręce, by przekonać się czy ojciec mówi prawdę. Kiedy zastanie Kamila z Kolendą w mieszkaniu dyrektorki szpitala, stanie się dla niej jasne, że małżeństwo rodziców lada chwila się rozpadnie.

Ponieważ Zuza w 3552 odcinku "Na Wspólnej" wciąż będzie dochodziła do siebie po wypadku, więc Ula ani słowem nie wspomni matce, jak Kamil zabawia się z kochanką. Zmierzy się za to z niewiernym ojcem. Na próżno Kamil będzie wyjaśniał Uli, że odwiedził Annę wyłącznie służbowo i nie zamierza zostawić rodziny dla kochanki. Ula nie uwierzy w ani jedno słowo Kamila.

Co więcej, w 3552 odcinku "Na Wspólnej" zapowie, że nie wciągnie ją w swoje kłamstwa, że nie będzie go kryła przed Zuzą. To właśnie córka Hoffera pogrąży go przed żoną? Od niej Zuza dowie się o zdradzie ukochanego? Tego jeszcze nie wiadomo, ale na pewno Kamil przeciwko sobie będzie miał także lekarza z oddziału, Tomasza Adamskiego (Tomasz Piątkowski). On bez ogródek oskarży Hoffera, że uwiódł Kolendę dla własnych korzyści. Nic dziwnego, że w 3552 odcinku "Na Wspólnej" Kamil straci cierpliwość i poczuje, jakby walił się mu na głowę cały świat. Za romans z Anną Kolendą zapłaci wysoką cenę...

Najnowsze