Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3550: Romans Anny Kolendy i Kamila wyjdzie na jaw! Ula przyłapie kochanków na gorącym uczynku – ZDJĘCIA

2022-12-23 9:48

W 3550 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 2.01.2023 o 20.15 w TVN) Kamil (Kazimierz Mazur) już nie zdoła ukryć swojego romansu z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda) i wszystko się wyda! Tym razem kochankowie zmienią miejsce swoich schadzek i spotkają się w domu Hoffera, co okaże się ogromnym błędem! W 3550 odcinku "Na Wspólnej" Kamil i Anna znów dadzą się ponieść namiętności, a świadkiem miłosnych uniesień stanie się Ula (Julia Jurek)! Zszokowana Hofferowa aż nie będzie mogła uwierzyć, że ojciec wdał się w romans i to jeszcze w momencie, gdy Zuza (Małgorzata Socha) walczy o życie! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3550 - poniedziałek, 2.03.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3550 odcinku "Na Wspólnej" romans Anny Kolendy i Kamila wreszcie się wyda, a kochankowie nie zdołają powstrzymać namiętności nawet w świetle dramatycznych wydarzeń, jakie wydarzyły się w życiu Hoffera! Co prawda, Kamil przerwał swój romans z dyrektorką szpitala, gdy dowiedział się o przerażającym wypadku Zuzy, który tak naprawdę okazał się zaplanowanym zamachem na życie szefowej Szarka (Robert Wrzosek), ale nie był w stanie powstrzymać swoich uczuć, ciągnących go do Kolendy. W czasie, gdy Zuza walczyła o życie w szpitalu, Kamil ponownie spotkał się z kochanką, ale równocześnie "czule" opiekował się żoną. W 3550 odcinku "Na Wspólnej" Kolenda już dłużej nie będzie mogła na to patrzeć i nie zniesie myśli, że jest tą drugą, dlatego zjawi się w domu Hoffera, aby powiedzieć mu o swojej decyzji.

W 3550 odcinku "Na Wspólnej" Anna zda sobie sprawę, że Kamil nie zostawi dla niej Zuzy, dlatego nie zdecyduje się mu powiedzieć nawet o ciąży! Kolenda za plecami Hoffera postanowi usunąć dziecko i oficjalnie zakończyć ich romans. Z tego względu zdecyduje się zrezygnować z funkcji dyrektora szpitala, aby już więcej nie spotykać się z kochankiem nawet służbowo. Oczywiście, Kamil w 3550 odcinku "Na Wspólnej" nie pogodzi się z decyzją Anny i spróbuje ją nakłonić do zmiany zdania, ale ich dyskusja szybko przerodzi się w coś więcej! Kochankowie ponownie dadzą się ponieść namiętności i zaczną się namiętnie całować zupełnie nieświadomi tego, że wszystko widzi Ula!

W 3550 odcinku "Na Wspólnej" Ula będzie zszokowana widokiem ojca w ramionach kochanki! Hofferowa nie będzie mogła uwierzyć, że ojciec, którego zawsze stawiała za autorytet upadł tak nisko i zdradził jej matkę i to jeszcze w momencie, gdy uległa straszliwemu wypadkowi i walczy o życie w szpitalu. W 3550 odcinku "Na Wspólnej" Ula szczerze znienawidzi ojca i nie uwierzy w żadne jego tłumaczenia, że nie ma romansu z Kolendą. Niestety, jak się okaże i słusznie, gdyż Hofferowa osobiście postanowi to sprawdzić i w kolejnym odcinku sama wybierze się do mieszkania Anny, w którym wbrew zapewnieniom ojca, go nakryje! Hoffer straci wszystko w oczach córki, która da mu jasno do zrozumienia, że nie będzie go kryć przed Zuzą i za żadne skarby nie zgodzi się uczestniczyć w jego kłamstwach!

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Najnowsze