Na Wspólnej, odcinek 3545: Szokująca spowiedź Uli po wypadku Zuzy. Będzie w niechcianej ciąży - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ x-news.pl Na Wspólnej, odcinek 3545: Szokująca spowiedź Uli po wypadku Zuzy. Będzie w niechcianej ciąży - ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3545: Szokująca spowiedź Uli po wypadku Zuzy. Będzie w niechcianej ciąży, a ojciec dziecka wystawi Ulę - ZDJĘCIA

2022-12-04 21:43

W 3545 odcinku "Na Wspólnej" wypadek Zuzy (Małgorzata Socha) to nie jedyne nieszczęście, jakie spadnie na rodzinę Hofferów! Przy łóżku nieprzytomnej Zuzy będzie cały czas czuwała Ula (Julia Jurek), która nie dość, że mocno przeżyje tragedię, jaka się wydarzy, to jeszcze zmierzy się z własnymi problemami. Strach o życie Zuzy w 3545 odcinku "Na Wspólnej" spotęguje jeszcze lęk Uli, że jest w ciąży, że będzie miała dziecko ze swoim chłopakiem Hao (Filip Tran). Tylko mamie wyżali się, że niechciana ciąża zupełnie ją przerasta. Na domiar złego chłopak Uli wystawi ją w tym trudnym momencie. Sprawdź, co wydarzy się dalej i zobacz ZDJĘCIA z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3545 - środa, 21.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

Ciąża Uli w 3545 odcinku "Na Wspólnej" będzie kolejny dramatycznym zwrotem akcji u Hofferów, dla których już sam wypadek Zuzy będzie bolesnym ciosem! Oczywiście córka Zuzy i Kamila początkowo nikomu nie powie, że podejrzewa u siebie ciążę, że ostatnie zbliżenie z Hao może mieć dla niepełnoletniej dziewczyny fatalne skutki. Zrozpaczona po wypadku Ula w 3545 odcinku "Na Wspólnej" całe dnie będzie spędzała w szpitalu przy nieprzytomnej matce w nadziei, że Zuza wreszcie się obudzi, że przeżyje, że nic złego się jej nie stanie, a obrażenia mózgu nie okażą się zbyt poważne.

Ale Ulę w 3545 odcinku "Na Wspólnej" będzie dręczyła także myśl, że spodziewa się dziecka. By zrzucić z siebie ten wielki ciężar powie pogrążonej w śpiączce Zuzie jak bardzo boi się, że jest w ciąży. Nastolatka swoimi obawami podzieli się także z chłopakiem. Wieści o ciąży Uli przerażą Hao, który nie tak wyobrażał sobie ich najbliższą przyszłość. Chciał przecież iść na studia! Ukochany Uli w 3545 odcinku "Na Wspólnej" zapowie, że nie może teraz zostać ojcem, że ona nie może urodzić tego dziecka.

Czy obawy Uli w 3545 odcinku "Na Wspólnej" potwierdzi test ciążowy? Jeśli tak, to będzie nie jedyna niechciana ciąża w rodzinie Kamila i Zuzy. Bo już następnego dnia o ciąży dowie się także Anna Kolenda (Katarzyna Wajda). Jednak w przypadku kochanki Kamila to już pewne, że będzie się spodziewała jego dziecka. Z ciąża Uli jeszcze nic nie jest przesądzone.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze