Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3555: Anna Kolenda w ciąży z Kamilem. Po śmierci Zuzy urodzi mu dziecko - ZDJĘCIA

2022-12-02 20:53

W 3555 odcinku "Na Wspólnej" Anna Kolenda (Katarzyna Wajda) odbierze wyniki badań i tak dowie się, że jest w ciąży z Kamilem (Kazimierz Mazur). Krótko po śmierci Zuzy (Małgorzata Socha), która umrze w szpitalu po tragicznym wypadku, pogrążony w żałobie Kamil zostanie ojcem dziecka kochanki. Ale czy Anna w 3555 odcinku "Na Wspólnej" od razu powie Hofferowi o ciąży, o tym, że spodziewa się jego dziecka, które już na zawsze ich połączy? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z kolejnych odcinków "Na Wspólnej" jak potoczy się dalej wątek Kamila i Anny Kolendy.

Ciąża Anny Kolendy wyjdzie na jaw w 3555 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w TVN na początku stycznia 2023 r.)

Śmierć Zuzy w "Na Wspólnej" tylko na krótko zakończy romans Kamila z Anną Kolendą. Po stracie żony życie Hoffera skomplikuje się jeszcze bardziej. Na świat będzie miało bowiem przyjść dziecko Kamila i Anny, a wiadomość o ciąży spadnie na Kolendę dość nieoczekiwanie w 3555 odcinku "Na Wspólnej". Właśnie wtedy Anna razem z matką Teresą Boską (Sylwia Wysocka) zgłosi się na badania USG do szpitala. Specjalnie wybierze inny szpital, niż ten,w którym pracuje jako dyrektorka, żeby żaden z pracowników nie dowiedział się prawdy o jej stanie.

Wyniki badań w 3555 odcinku "Na Wspólnej" potwierdzą,że Kolenda zostanie matką, że urodzi dziecko Kamila. Ona sama będzie miała mieszane uczucia czy w obecnej sytuacji powinna urodzić, ale matka Anny wybuchnie radością, że doczeka wreszcie upragnionego wnuka. Już od dawna namawiała jedyną córkę, żeby postarała się o dziecko, ale Kolenda zawsze pracę stawiała na pierwszym miejscu. Romans z Kamilem uświadomił jej jednak, że musi przewartościować swoje życie.

Czy Anna w 3555 odcinku "Na Wspólnej" powie Kamilowi o ciąży? Na pewno między kochankami dojdzie do spotkania, podczas którego Hoffer będzie próbował jakoś uniknąć niezręcznej sytuacji. Poczucie winy po zdradzie Zuzy, ból po śmierci żony nie pozwolą mu zbliżyć się do Anny. A do tego Kamila czekają jeszcze problemy z córka Ulą (Julia Jurek), która nie będzie mogła pogodzić się ze stratą matki.

Ciąża Anny Kolendy w 3555 odcinku "Na Wspólnej" pozostanie jej tajemnicą. Kamil nie dowie się o dziecku, którego on jest ojcem. Ale to już pewne, że skoro Hoffer będzie miał dziecko z Anną, to wątek tej pary nie skończy się tak szybko. Z powodu ciąży żałoba po Zuzie zejdzie na dalszy plan.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany