Na Wspólnej, odcinek 3474: Kuba zostanie oczyszczony z zarzutów, ale koszmar Basi nigdy się nie skończy

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3474: Kuba zostanie oczyszczony z zarzutów, ale koszmar Basi nigdy się nie skończy

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3474: Kuba zostanie oczyszczony z zarzutów, ale koszmar Basi nigdy się nie skończy

2022-08-11 9:14

W 3474 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w czwartek, 11.08.2022 o 20.15 w TVN) Kuba (Kacper Łukasiewicz) i Karol (Maciej M. Tomaszewski) zostaną oczyszczeni z zarzutu doprowadzenia do zapaści i ostrej niewydolności oddechowej Piotrka (Przemysław Płaczek). Wyniki toksykologii studenta wykażą, że w jego organizmie znalazło się mnóstwo środków psychoaktywnych, ale wśród nich nie było pseudoefedryny, którą Karol ekseprymentalnie dodał do ostatniej porcji zalek. W 3474 odcinku „Na Wspólnej” Kuba i Karol będą mogli odetchnąć z ulgą, gdyż będą już odowiadali w sprawie o zdecydowanie mniejszym kalibru, ale dla Basi (Grażyna Wolszczak) to wcale nie będzie oznaczało końca dramatu!

"Na Wspólnej" odcinek 3474 - czwartek, 11.08.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3474 odcinku „Na Wspólnej” nastąpi przełom w sprawie Kuby i Karola, oskarżonych o produkcję i rozprowadzanie zalek, w których odkryto domieszkę narkotyków. Wszystko wyszło na jaw, gdy jeden z klientów Brzozowskiego dostał zapaści i w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie stwierdzono jeszcze niewydolność nerek. Wówczas przejęty Piotrek wsypał wszystkich swoich dilerów, od których kupował narkotyki, w tym oczywiście Kubę. Po zatrzymaniu i przesłuchaniu świadków nastolatkowie zostali tymczasowo opuścili areszt, a w 3474 odcinku „Na Wspólnej” ich koszmar się skończy! Agnieszka (Katarzyna Walter) odbierze wyniki badań toksykologii Wilczyka, które całkowicie zmienią bieg sprawy!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3473: Paulina trafi do psychiatryka?! Nawet Nalepa nie wstawi się za żoną – ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Basia odzyskuje syna w 3474 odcinku „Na Wspólnej” >>>

To nie Kuba i Karol doprowadzili do zapaści Piotrka w „Na Wspólnej”!

W 3474 odcinku „Na Wspólnej” Agnieszka będzie miała dobre wieści dla zniecierpliwionych i przejętych Karola, Kuby i Basi! Okaże się, że w organizmie Piotrka nie znaleziono pseudoefedryny, w związku z czym nastolatkowie zostaną oczyszczeni z zarzutów spowodowania ciężkiego uszczerbku na jego zdrowiu, a zostanie im odpowiedzieć tylko na rozprowadzanie niezarejestrowanych substancji!

- Mam wyniki toksykologii Piotra Wilczyka. We krwi odkryto parę substancji psychoaktywnych, które doprowadziły do zapaści i niewydolności nerek, ale nie ma w niej psychoefedryny – odczyta Agnieszka.

- Czyli to nie przez nas tak? – dopyta Karol.

- Tak, ale nadal odpowiadacie za rozprowadzanie niezarejestrowanych suplementów – przypomni im.

- Tylko, że to już jest inny kaliber, prawda? – upewni się Basia, co z uśmiechem potwierdzi jej Agnieszka w 3474 odcinku „Na Wspólnej”!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3472: Cwana intryga Elizy i Luśki nie powiedzie się. Cielecki nie wróci do żony? – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Koszmar Basi nie skończy się w 3474 odcinku „Na Wspólnej”...

Mimo iż Kuba i Karol zostaną oczyszczeni z zarzutów w 3474 odcinku „Na Wspólnej”, gdyż Piotrek nie zażyje ostatniej porcji zalek od Brzozowskiego, to Basia nie będzie mogła odetchnąć z ulgą. Co prawda, będzie miała już z głowy sprawę Kuby, tak problemy Smolnego (Łukasz Konopka) tylko się pogłębią. Za sprawą Poli (Kinga Jasik) Krzysztof nie będzie już odpowiadał wyłącznie za mobbing i molestowanie seksualne, ale także zostanie odsunięty od gazety i scenariusza „Upału Ciał”, który tworzył wspólnie ze stażystką! Cwana Pola zdoła przekabacić wszystkich jego najbliższych współpracowników, a na dodatek sama zdoła wybić zawodowo na swojej intrydze kosztem niewinnego Smolnego, z którym w 3474 odcinku „Na Wspólnej” będzie już tylko gorzej…

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3475: Beata oskarży Emila, że Paweł siedzi przez niego! Tak chciał zająć miejsce brata? - ZDJĘCIA

Najnowsze