Na Wspólnej, odcinek 3338: Emil umrze? Wręczy Pawłowi testament i trafi do szpitala w ciężkim stanie

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3338: Emil umrze? Wręczy Pawłowi testament i trafi do szpitala w ciężkim stanie

Na Wspólnej, odcinek 3338: Emil umrze? Wręczy Pawłowi testament i trafi do szpitala w ciężkim stanie

2021-12-09 14:42

W 3338 odcinku „Na Wspólnej” Emil (Piotr Ligienza) będzie czuł, że jest z nim naprawdę źle, a śmiertelna choroba jeszcze szybciej postępuje. Larson wręczy Pawłowi (Grzegorz Kwiecień) swój testament, ale przy bracie będzie udawał twardziela i uspokoi go, że to tak na wszelki wypadek! Umówi się z Pawłem na wspólny kurs, ale już w 3338 odcinku „Na Wspólnej” się na nim nie zjawi! Larson zniknie i nie będzie z nim żadnego kontaktu. Przerażony Wójcik zacznie odchodzić od zmysłów, aż w końcu odbierze dramatyczny telefon ze szpitala…

"Na Wspólnej" odcinek 3338 - czwartek, 9.12.2021, o godz. 20.15

W 3338 odcinku „Na Wspólnej” Emil ciągle będzie robił dobrą minę do złej gry i mimo swojej śmiertelnej choroby będzie próbował żyć normalnie, aby nie dać po sobie poznać, że boi się śmierci! Niestety z czasem Larson będzie czuł się coraz gorzej, ale zarówno przed Pawłem, jak i Beatką (Katarzyna Ptasińska) będzie udawał twardziela, a nawet zacznie opowiadać o swoich marzeniach, które jeszcze chciałby spełnić. Jednak w 3338 odcinku „Na Wspólnej”, gdy bracia w końcu zostaną sami, Emil zdecyduje się wręczyć Pawłowi swój testament! W tej chwili przerażony Wójcik o mało nie zejdzie na zawał!

Patrz też: Barwy szczęścia znikają z ramówki TVP! Wiemy skąd taka decyzja

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ dramat Emila w 3338 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3338 odcinku „Na Wspólnej” Emil uspokoi brata, że testament jest jedynie zabezpieczeniem, z czego on jako prawnik najlepiej zdaje sobie sprawę. Niestety jego tłumaczenia nie trafią do Pawła, który będzie miał pewność, że z jego bratem musi być już naprawdę źle skoro zdecydował się na tak desperacki krok! Wójcik wcale nie będzie chciał przyjąć testamentu, gdyż będzie to dla niego równoznaczne z tym, że pogodził się z jego śmiercią!

- Na razie przetrzymaj to u siebie, okej? Na wszelki wypadek. Paweł ja jestem prawnikiem, wolę być przygotowany na każdy scenariusz. Wiem, że dobry jest tylko jeden, no ale możliwe są dwa, wiesz o tym. Dom, który odziedziczę po matce zostanie przekazany tobie jako spłata długu – wyjaśni mu.

- Nie, cholera nie chce żadnego domu, żadnej spłaty długu. Weź to i wyrzuć albo najlepiej spal. Daj ja to zrobię – załamie się Paweł.

- Przestań, zapłaciłem za to u notariusza. Paweł, uspokój się. Testament wcale nie oznacza, że się poddałem. Nie zamierzam się położyć do łóżka i umrzeć. Chce żyć, jechać z Beatką i tobą nad morze, wynająć jacht, może zabrać jeszcze kogoś – spróbuje go uspokoić.

- Mariolkę? – spyta z nadzieją.

- Schowaj to głęboko do szafy i zapomnij o tym – poprosi w 3338 odcinku „Na Wspólnej”.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1621: Piotrek znów zdradzi Kingę?! Będzie podrywał inną na oczach żony – ZDJĘCIA

Jeszcze w 3338 odcinku „Na Wspólnej” Paweł szybko przekona się, że Emil go okłamał i jego stan wcale nie jest taki dobry! Larson nie zjawi się na umówionym spotkaniu, a co gorsza zapadnie się pod ziemię i nie będzie z nim żadnego kontaktu! Zaniepokojony Paweł już zacznie odchodzić od zmysłów, ale Beatka postanowi go uspokoić.

- Nie pojawił się, Emil. Nie dotarł na kurs, nie ma go w domu, nie odbiera telefonu – powie przerażony.

- To może u Marioli jest, co? – spyta.

- Widziałem się z nią chwilę przed kursem – Paweł rozwieje jej wątpliwości.

Wtedy w 3338 odcinku „Na Wspólnej” Wójcik odbierze przerażający telefon ze szpitala, do którego trafił jego brat! Lekarz wyzna Pawłowi, że Emil trafił do nich w bardzo poważnym stanie!

- Co się dzieje? – zapyta zaniepokojona Beatka.

- Ze szpitala. Emil jest w ciężkim stanie… - Pawłowi załamie się głos, a Beatka natychmiast sięgnie po kluczki i oznajmi, że jadą do szpitala! Czy spotkają w nim jeszcze żywego Emila? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach „Na Wspólnej”!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2529: Poszukiwania Kasi przerwane! Kolejne trzęsienie ziemi na Sycylii skaże Górkę na męczarnie – ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Dagmara urodziła dziecko Przemka Smolnego
Najnowsze