Barwy szczęścia znikają z ramówki TVP! Wiemy skąd taka decyzja

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia znikają z ramówki TVP! Wiemy skąd taka decyzja

Barwy szczęścia znikają z ramówki TVP! Wiemy skąd taka decyzja

2021-12-10 8:19

Szok dla wszystkich widzów „Barw szczęścia”! W czwartek, 9.12.2021 roku TVP 2 nie pokaże już 2529 odcinka ich ulubionego serialu, tym samym widzowie „Barw szczęścia” nie dowiedzą się, czy Łukaszowi (Michał Rolnicki) uda się odnaleźć, leżącą po gruzami Kasię (Katarzyna Glinka)! Telewizja Polska musiała podjąć taką decyzję z bardzo ważnego powodu. Czy to oznacza, że widzowie „Barw szczęścia” będą musieli pożegnać się z serialem na zawsze? Wiemy, dlaczego uwielbiany serial wyleciał z ramówki TVP 2! Poznajcie wszystkie szczegóły!

Dlaczego nie ma "Barw szczęścia" w czwartek, 9.12.2021?

Niestety widzowie nie zobaczą kolejnego 2529 odcinka „Barw szczęścia” w czwartek 9.12.2021 roku o godzinie 20.10 na antenie TVP 2! Jest ku temu ważny powód, a Telewizja Polska nie miała innego wyboru! Jednak dlaczego zdecydowała się na zdjęcie emisji w chwili, gdy ważą się losy uwięzionej pod gruzami Kasi Górki, której ciągle poszukują Łukasz i Vincenzo (Alessandro Curti), a malutki Ksawery (Bartosz Gruchot) rozpacza za zaginioną na Sycylii mamą? Kiedy zobaczymy 2529 odcinka „Barw szczęścia”?

Fani są zaniepokojeni decyzją o usunięciu z ramówki „Barw szczęścia”, zwłaszcza, że 9.12.2021 roku nie mamy żadnego święta, a seriale konkurencyjnej stacji „Na Wspólnej” czy „BrzydUla2” będą wyemitowane bez zmian. Zatem czemu TVP 2 zdecydowało się na takie posuniecie?

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2541: Ślub Agaty i Patryka! Pyrka wybierze suknię ślubną, a Jezierski oświadczy się po raz trzeci – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ porażający dramat Kasi Górki na Sycylii w "Barwach szczęścia" >>>

W czwartek 9.12.2021 roku TVP 2 nie pokaże 2529 odcinka „Barw szczęścia”, gdyż wtedy piłkarze Legii Warszawa rozgrywają ostatnie grupowe spotkanie Ligii Europy! Klub ze stolicy zmierzy się z rosyjskim Spartak Moskwa, a mecz zaplanowano na godzinę 18.40! Dochodzi do tego również pomeczowe studio, zatem w tym przypadku nie uda się wyrobić do godziny 20.10, kiedy planowo powinna odbywać się emisja 2529 odcinka „Barw szczęścia”!

Telewizja Polska jako nadawca publiczny zgodnie z artykułem 20 ustawy o radiofonii i telewizji może zmienić ramówkę w przypadku ważnych wydarzeń, które będą cieszyły się społecznym zainteresowaniem. Wliczają się do tego spotkania polskich klubów, rozgrywanych w ramach europejskich pucharów, stąd TVP 2 zdecydowała się na zmiany w emisji i pokazanie w czwartek 9.12.2021 roku meczu Legii, a nie 2529 odcinka „Barw szczęścia”!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2534: Klara przyjmie pod swój dach prostytutkę! Zrobi to na złość Hubertowi – ZDJĘCIA

Wszystkich fanów „Barw szczęścia” uspokajamy! Ich uwielbiany serial wróci na antenę TVP 2 w piątek 10.12.2021 roku o stałej porze, czyli o godzinie 20.10! Wtedy widzowie zobaczą 2529 odcinka „Barw szczęścia”, w którym dowiedzą się jak idą poszukiwania uwięzionej pod gruzami Kasi Górki, w których pomoc włączy się grupka ratowników z Polski, w tym Franek (Mateusz Banasiuk)! Dowiemy się również, czy córka Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) przeżyje drugie trzęsienie ziemi na Sycylii, które będzie miało miejsce właśnie w 2529 odcinku „Barw szczęścia”!

Podpowiadamy również inne wyjście dla wszystkich sympatyków „Barw szczęścia”! Premierowy 2529 odcinek kultowego serialu TVP 2 jest już dostępny na platformie vod.tvp.pl.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2532: Jowita skazana przez sąd! Bandyci i tak ją dobiją

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze