Barwy szczęścia, odcinek 2532: Jowita skazana przez sąd! Bandyci i tak ją dobiją

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2532: Jowita skazana przez sąd! Bandyci i tak ją dobiją

Barwy szczęścia, odcinek 2532: Jowita skazana przez sąd! Bandyci i tak ją dobiją

2021-12-03 8:35

W 2532 odcinku „Barw szczęścia” Jowita (Magdalena Żak) w końcu przestanie być bezkarna i przyjdzie jej zapłacić za swoje błędy! Jezierska stanie przed sądem i tym razem nie uniknie odpowiedzialności, gdyż sędzia wyda odpowiedni wyrok! Jednak w 2532 odcinku „Barw szczęścia” bandyci dojdą do wniosku, że kara w jej sprawie jest zbyt łagodna i postanowią sami wymierzyć jej sprawiedliwość! Tuż po zakończonej rozprawie przed wejściem do sądu dojdzie do tragedii! W Jowitę o mały włos nie wjedzie rozpędzone auto!

"Barwy szczęścia" odcinek 2532 - środa, 15.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2532 odcinku „Barw szczęścia” bezkarność Jowity wreszcie będzie miała swój kres i tym razem nawet jej spryt i krętactwo jej nie pomogą! Jezierskiej w końcu przyjdzie odpowiedzieć za swój udział w stręczycielstwie, za czasów pracy u Grety (Katarzyna Sowińska), gdzie zmuszała atrakcyjne koleżanki do seksu za pieniądze. Jowita myślała, że będzie to idealny sposób na szybki zarobek, ale finalnie się przeliczyła, gdyż cała sprawa wyszła na jaw, a za swoje błędy przyszło jej w końcu zapłacić. W 2532 odcinku „Barw szczęścia” Jowita zda sobie sprawę, że tym razem już się z tego nie wywinie.

- Rajfurzyłam i nie ujdzie mi to na sucho – zwierzy się Justinowi (Jasper Sołtysiewicz) i Protowi (Andrzej Michalski).

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2524: Zabójstwo Patryka! Zginie za przekręty Jowity - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Jowita staje przed sądem w "Barwach szczęścia" >>>

W 2532 odcinku „Barw szczęścia” Justinowi zrobi się żal przyjaciółki i zaproponuje jej, że może pójść z nią do sądu, aby dodać jej trochę otuchy, jednak Jowita wybierze towarzystwo Celiny (Orina Krajewska). Tuż przed wejściem na salę rozpraw do Jezierskiej podejdzie tajemniczy mężczyzna, ale nawet nie zdąży jej nic powiedzieć, gdyż w tej chwili protokolant zaprosi wszystkich o zajęcie miejsc.

Następnie w 2532 odcinku „Barw szczęścia” okaże się, że Jowitę uznano za winną zarzucanych jej czynów i wydał w jej sprawie wyrok w zawieszeniu.

- Sześć miesięcy w zawieszeniu na dwa lata. Mój prawnik powiedział, że to bardzo łagodny wyrok – zwierzy się Celinie, choć sama wcale nie będzie zadowolona.

- Najważniejsze, że uniknęłaś więzienia – pocieszy ją Celina, na co Jowita odpowie jej, że uratowało ją to, że zaczęła współpracować z policją i nie była wcześniej karana.

- Rozczulam się nad sobą, zamiast myśleć o tych dziewczynach, które wpakowałam w łapy Grety i jej szajki... Zasłużyłam na karę – pierwszy raz przyzna się do błędu.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2524: Madzia przyłapie Kacpra na zdradzie w ich rocznicę! Zostawi ją dla Hani

Chwilę później w 2532 odcinku „Barw szczęścia” Jowita i Celina wyjdą z sądu, ale żadna z nich nie zauważy, że ciągle śledzi ich tajemniczy mężczyzna, który wykorzysta ich nieuwagę! W pewnym momencie w kierunku Jezierskiej zbliży się rozpędzone auto i tylko szybko reakcja Brońskiej pozwoli jej ujść z życiem! Celina w ostatniej chwili odepchnie Jowitę, czym ją ocali!

W 2532 odcinku „Barw szczęścia” Jezierska nie będzie miała wątpliwości, że ludzie od Doneckiej chcieli się jej pozbyć i sami wymierzyć sprawiedliwość, ale Celina spróbuje ją uspokoić. Jednak Jowita ciągle nie będzie mogła spać spokojnie, gdyż Greta wcale nie była jej jednym wrogiem!

- Myślisz, że chcieli mnie załatwić? – zdenerwuje się.

- Raczej tylko nastraszyć – odpowie Celina.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2530: Damian w obliczu tragedii pogodzi się z Renatą! Od tego będzie zależało życie jego córki

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze