Na Wspólnej, odcinek 3327: Darek oskarżony o romans z macochą! Justyna Zakościelna obsmaruje go przed mężem i wyciągnie pieniądze - WIDEO

2021-11-22 14:11
 Na Wspólnej, odcinek 3327: Darek oskarżony o romans z macochą! Justyna Zakościelna obsmaruje go przed mężem i wyciągnie pieniądze - WIDEO
Autor: TVN/ player.pl Na Wspólnej, odcinek 3327: Darek oskarżony o romans z macochą! Justyna Zakościelna obsmaruje go przed mężem i wyciągnie pieniądze - WIDEO

W 3227 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) znów przekona się do czego jest zdolna jego macocha! Justyna Zakościelna (Magdalena Kacprzak), żeby pozbyć się młodszego kochanka posłuży się Żbikiem. Wmówi mężowi Andrzejowi (Dariusz Niebudek), że jego idealny, nieślubny syn wpadł w długi. A później będzie chciała wyciągnąć 30 tysięcy, które ten w 3327 odcinku "Na Wspólnej" dostanie od ojca. O romans z macochą Darka oskarży z kolei przyrodni brat, Tadeusz (Jakub Pruski). Młody Zakościelny nagra Justynę ze Żbikiem, a potem wyśle filmik Kasi (Julia Chatys). Zobaczcie SCENY z 3327 odcinka "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3327 - poniedziałek, 22.11.2021, o godz. 20.15 w TVN

Romans Justyny Zakościelnej w 3327 odcinku "Na Wspólnej" sprowadzi kłopoty na Darka Żbika! Bo to on zostanie oskarżony przez przyrodniego brata Tadeusza o to, że jest kochankiem macochy. A prawda jest zupełnie inna. Niewierna żona Zakościelnego rozstała się z kochankiem Michałem Nowakowskim (Marcin Kołaczkowski) tuż po wypadku, który on spowodował, ale mężczyzna żąda od Justyny 30 tysięcy za milczenie. W przeciwnym razie powie o wszystkim Andrzejowi. Dlatego macocha Darka w 3327 odcinku "Na Wspólnej" wciągnie Żbika w swoje kłamstwa. Bez trudu wmówi mężowi, że Darek potrzebuje pieniędzy, bo ma duże kłopoty.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1618: Tragiczna noc u Mostowiaków! Tak Ula i Bartek dowiedzą się, że Marzenka i Andrzejek zginęli w wypadku - ZDJĘCIA

Ojciec Darka w 3327 odcinku "Na Wspólnej" zaskoczy go prezentem - grubą kopertę z pieniędzmi, żeby spłacił swoje długi.  - Darku, Justyna powiedziała mi o twoich problemach... - wyjaśni Zakościelny dając synowi 30 tysięcy złotych. Dokładnie tyle, ile potrzebuje Justyna, żeby pozbyć się kochanka szantażysty.

- Chyba nie bardzo rozumiem... - Żbik nie będzie wiedział co powiedzieć. Ale Zakościelny nie zechce słuchać żadnych wyjaśnień syna, który jest przecież jego wielką dumą. - Mnie też zdarzało się przesadzać w wydatkami. Takie prawo młodości!- Ja nie mam żadnych długów! - zapewni Darek, ale jego ojciec w 3327 odcinku "Na Wspólnej" nie uwierzy. - U mnie na pewno nie... Nie musisz oddawać! Potraktuj to jako premię...- Ale ja nie potrzebuję tych pieniędzy!

- Nie ma się czego wstydzić...

- A ja się cieszę, że zaufałeś Justynie i opowiedziałeś jej wszystko. Zwłaszcza, że początki mieliście raczej trudne...

- To się już dawno zmieniło! - doda Zakościelna.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3335: Uzależniona Ilona porzuci Wiktorka. Zostanie całkiem sam i tylko matka Maksa się nad nim zlituje – ZDJĘCIA

Darek w 3327 odcinku "Na Wspólnej" zażąda od macochy, żeby skończyła wciągać go w swoje oszustwa, bo on ma już dosyć krycia jej zdrady. - Masz to odkręcić!

- Nie krzycz! Andrzej usłyszy...

- Ojciec pojechał do sądu! Jesteśmy sami!

- Niczego nie zamierzam odkręcać! Dobrze wiesz, że potrzebuję tych pieniędzy! Nie chciałeś mi pomóc, musiałam coś wymyślić!

- I obsmarowałaś mnie przed ojcem?!

- On tobie wszystko wybaczy!

- Spróbuj, może tobie też. Bo ja nie zamierzam cię dłużej chronić!

- Darek, obojgu nam chodzi o to samo. Wziąłeś te pieniądze, nic mu nie powiedziałeś. Robisz to samo co ja - próbujesz go chronić!

- Ty chronisz tylko siebie...

- Po prostu daj mi te pieniądze i będzie po wszystkim...

- Nie... Wymyśl coś! Jak na razie świetnie ci idzie! - rzuci Żbik. Żadne z nich nie zauważy, że w 3327 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz widzi wszystko i słyszy fragment rozmowy. Syn Zakościelnych będzie pewny, że Darek jest kochankiem jego matki! Nagra ich w chwili, gdy macocha błagalnie chwyci Darka w ramiona.

A potem w 3327 odcinku "Na Wspólnej" splunie na tabliczkę z nazwą kancelarii "Zakościelny i Żbik", oskarżając matkę o romans z pasierbem. - Ty to się umiesz ustawić! Mąż i kochanek na jednej tabliczce!

- Coś ty powiedział? - zapyta oburzony jego oskarżeniami Darek, ale przerwie im Andrzej. Żeby w 3327 odcinku "Na Wspólnej" Zakościelny nie domyślił się o czym rozmawiają Tadeusz rzuci tylko, że "rzygać mu się chce" na myśl o rodzinnym obiedzie. A najgorsze będzie to, że brat Darka wyśle nagranie z Justyną do Kasi. Ukochana Żbika także zwątpi w jego wierność, bo filmik będzie wyglądał tak, jakby Darek był kochankiem Zakościelnej. 

Na Wspólnej, odcinek 3327: Darek oskarżony o romans z macochą! Justyna Zakościelna obsmaruje go przed mężem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze