Twarzą w twarz z rywalką. Na wspólnej

i

Autor: TVN/JAKUB KAMIŃSKI/EAST NEWS

Na Wspólnej, odcinek 3318. Najpierw zdrada, teraz to! Ilona odkryje, że kochanka Maksa jest w ciąży

2021-10-30 10:53

Małżeński kryzys Brzozowskich w „Na Wspólnej” zaostrza się coraz bardziej. Zdradzona Ilona (Anna Samusionek) gotowa jest wybaczyć mężowi, ale czy zniesie jeszcze boleśniejszy cios? W 3318 odcinku "Na Wspólnej" kochanka Maksa (Adama Fidusiewicz) przyleci za nim do Polski, by wyznać, że spodziewa się jego dziecka.

Na Wspólnej, odcinek 3306: Ojciec Darka umiera! Justyna oskarży Żbika o zabicie jej męża

W 3318 odcinku "Na Wspólnej" małżeństwo Brzozowskich wystawione zostanie na jeszcze większą próbę niż dotąd. Wydawało się, że po zatrzymaniu Krenza (Krzysztof Franieczek), Brzozowskim wreszcie uda się odzyskać upragniony spokój. Niestety małżeńska rozłąka, spowodowana koniecznością ukrywania się przed gangsterem, nie wpłynęła dobrze na ich związek. Ilona dopiero niedawno zaczęła podejrzewać, że przebywający miesiącami w Hiszpanii Maks wplątał się na drugim końcu Europy w płomienny romans. Po jego powrocie do kraju przypuszczenia żony niestety się potwierdzą.

Początkowo rozżalona Ilona wyrzuci Maksa z domu, topiąc smutki w alkoholu. Kryzys między rodzicami coraz wyraźniej wpływać będzie jednak na małego Wiktorka (Kajetan Borowski). To właśnie dla synka kobieta decyduje się walczyć o swoje małżeństwo. Gotowa wybaczyć skruszonemu mężowi, zamierza spotkać się z jego kochanką, która niebawem przyleci do Polski, by skonfrontować się z nią twarzą w twarz. Nie spodziewa się jednak, tego co piękna cudzoziemka jej wyjawi. Wiadomość o jej ciąży będzie dla Ilony tak silnym ciosem, że zacznie szukać pomocy w poradni psychologicznej. Czy będzie potrafiła się pozbierać i znaleźć w sobie siłę, by nadal walczyć o swoją rodzinę?

Emisja w TV:

Na Wspólnej

czwartek 20.15 TVN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze