Na Wspólnej, odcinek 3314: Joanna w ciąży brutalnie pobita na ulicy! Straci drugie dziecko? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3314: Joanna w ciąży brutalnie pobita na ulicy! Straci drugie dziecko? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3314: Joanna w ciąży brutalnie pobita na ulicy! Straci drugie dziecko? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2021-10-28 10:37

W 3314 odcinku "Na Wspólnej" Joanna (Anna Cieślak) zostanie brutalnie napadnięta i pobita na ulicy, a drań, który ją zaatakuje okaże się zwykłym rabusiem. Ale nie to będzie najgorsze, bo właśnie wtedy Joanna będzie podejrzewała, że znów jest w ciąży i urodzi kolejne dziecko. A myśl tę przyjmie z goryczą, gdyż w 3314 odcinku "Na Wspólnej" zda sobie sprawę, że wciąż nie pogodziła się ze śmiercią syna Mateuszka przy porodzie. Zanim jednak Joasia zdąży zrobić test ciążowy, przeżyje bestialski napad! Zobaczcie wstrząsające ZDJĘCIA z "Na Wspólnej" z tych scen.

"Na Wspólnej" odcinek 3314 - czwartek, 28.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

Ciąża Joanny, którą w 3314 odcinku "Na Wspólnej" będzie u siebie podejrzewać żona Bogdana (Wojciech Brzeziński) zbiegnie się w czasie z jednym z największych dramatów jakie przeżyje kobieta. Pięć lat temu w "Na Wspólnej" Joanna i Bogdan stracili dziecko, jedno z bliźniąt, przy porodzie. Lekarzom udało się wówczas uratować tylko ich córkę Michalinę (Zoe Messy). Teraz te bolesne wspomnienia powrócą, bo Joanna w 3314 odcinku "Na Wspólnej" rozpozna u siebie objawy ciąży i będzie niemal pewna, że znów zostanie matką!  Nagle po śmierci synka Mateuszka powróci. 

Nie przegap: Na Wspólnej. Trauma z przeszłości Joanny i Bogdana powróci! Zostanie bestialsko pobita na ulicy

Zobaczcie w naszej GALERII przerażające ZDJĘCIA z napadu na Joannę w "Na Wspólnej" >>>

Sprawdź też: Kasprzykowski żegna się z Przyjaciółkami. Ostatni dzień na planie i smutne słowa - ZDJĘCIA

Zanim w 3314 odcinku "Na Wspólnej" Joanna zrobi test ciążowy w drodze do apteki przeżyje tragiczne chwile. Stanie się celem bestialskiego ataku złodzieja, który widząc samotną kobietę, tylko z psem, rzuci się na nią w biały dzień na ulicy. Joanna zacznie się szarpać z bezwzględnym rabusiem, a ten nie dość, że ją uderzy w brzuch, to jeszcze powali na chodnik i zostawi na pastwę losu!

Pobita Joasia w 3314 odcinku "Na Wspólnej" straci przytomność, a pomocy udzieli jej farmaceutka z apteki. To ona także wezwie do rannej kobiety pogotowie. Żona Bogdana będzie drżała ze strachu, że straci dziecko, tak jak straciła Mateuszka.  Trafi do szpitala, gdzie przejdzie badania, które wykluczą ciążę. Już w 3315 odcinku "Na Wspólnej" Joanna pozna wstrząsającą diagnozę. Lekarze ustalą przyczynę jej złego samopoczucia w ostatnim czasie. Wyniki będą jednoznaczne: to nie ciąża, a cysta na jajniku. Joannę będzie czekała poważna operacja!

Na Wspólnej odc. 3315. Joanna (Anna Cieślak), Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński)

i

Autor: TVN/ Mateusz Jagielski East News Na Wspólnej odc. 3315. Joanna (Anna Cieślak), Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński)
Na Wspólnej. Pierwsze spotkanie Kasi z macochą Darka! Justyna wyśmieje przy niej Żbika, ale Zakościelny ją załatwi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze