Na Wspólnej, odcinek 3301: Ilona ukryje się z synem przed porywaczem Maksa! Zeznania Wiktorka mogą wszystko zmienić

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3301: Ilona ukryje się z synem przed porywaczem Maksa! Zeznania Wiktorka mogą wszystko zmienić

Na Wspólnej, odcinek 3301: Ilona ukryje się z synem przed porywaczem! Dostanie wstrząsający telefon od Maksa - ZDJĘCIA

2021-09-28 11:56

W 3301 odcinki "Na Wspólnej" Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) nie zezna spokoju, że Maks (Adam Fidusiewicz) musi się dalej ukrywać w Hiszpanii, a bandyta Edward Krenz (Krzysztof Franieczek) wciąż jest wolny i nadal im zagraża. Żeby chronić Wiktorka (Kajetan Borowski) w 3301 odcinku "Na Wspólnej" ukryje się w mieszkaniu Izy Brzozowskiej (Anna Korcz), która otoczy opieką jedynego wnuka i synową. Żeby policja aresztowała Krenza koniecznie będzie przesłuchanie porwanego Wiktorka. Ale Maks zgłosi kategoryczny sprzeciw! Zupełnie jakby zagrożenie ze strony Krenza było mu na rękę, by trzymać się z dala od rodziny!

"Na Wspólnej" odcinek 3301 - środa, 6.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

Rozłąka Ilony Zdybickiej i Maksa w "Na Wspólnej" trwa już kilka miesięcy, a za ich rozstaniem stoi oczywiście Krenz! To przez niego Brzozowski musiał uciekać z Polski. Znalazł kryjówkę w Hiszpanii po tym jak Krenz najpierw porwał jego syna Wiktorka, a potem chciał zabić Maksa. Ale przeciwko bandycie nie ma żadnych dowodów! Co prawda Krenz został aresztowany, ale policja szybko go wypuściła na wolność. W 3301 odcinku "Na Wspólnej" Ilona stanie się kłębkiem nerwów, a tęsknota za Maksem doprowadzi ją na skraj załamania psychicznego. Razem z Wiktorkiem znajdzie schronienie u Izy, ale Krenz wciąż będzie im zagrażał.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3300: Macocha i brat Darka opracują plan jak się go pozbyć! Ukradną nawet testament - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

Policja w 3301 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie miała dla Zdybickiej dobrych wieści. Żeby aresztować przestępcę, musi najpierw przeprowadzić przesłuchanie Wiktorka, którego bandyta porwał w ramach ostrzeżenia dla Maksa. Przerażona Ilona skontaktuje się z Maksem, który nadal będzie ukrywał się w Hiszpanii. To co Ilona usłyszy od Maksa w 3301 odcinku "Na Wspólnej" zmrozi jej krew w żyłach. Bo Brzozowski nie zgodzi się na rozmowę synka ze śledczymi, twierdząc, że to dla dziecka zbyt duży stres.

Zobacz także: Na Wspólnej. Maks w kryjówce w Hiszpanii zdradzi Ilonę! Ta wiadomość od kochanki Maksa zwali Zdybicką z nóg. Dojdzie do tragedii

Ilona w 3301 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie w złość. Nie zrozumie o co chodzi Maksowi, który zachowa się tak, jakby wcale nie chciał wrócić do rodziny. Wbrew mężowi Zdybicka zgodzi się, by Wiktorek został przesłuchany. Dzięki zeznaniom chłopca policji uda się w końcu złapać przestępcę i postawić mu zarzuty. Zadowolona Zdybicka odetchnie z ulgą. Ale nie na długo!

Choć minie zagrożenie dla Maksa, a w 3302 odcinku "Na Wspólnej" Ilona będzie chciał przekonać męża do powrotu do Polski, wyjdzie na jaw dlaczego Brzozowski chce zostać w Hiszpanii. Jego telefon odbierze bowiem kochanka i bezczelnie zawiadomi Ilonę, że Maks nie może rozmawiać, bo właśnie bierze prysznic. Dla Zdybickiej będzie to tak potężny cios, że prędko się z niego nie podniesie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze