Na Wspólnej, odcinek 3296: Zdrada Emila z Beatą! Tak się zemści za krzywdę jaką wyrządził mu Paweł - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3296: Zdrada Emila z Beatą! Tak się zemści za krzywdę jaką wyrządził mu Paweł - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3296: Zdrada Emila z Beatą! Tak się zemści za krzywdę jaką wyrządził mu Paweł - ZWIASTUN

2021-09-28 19:53

W 3296 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) dopuści się zdrady, a marzenie o posiadaniu dziecka popchnie nie tylko ją, ale także bezpłodnego Pawła (Grzegorz Kwiecień) do ryzykownej decyzji. Z totalnej desperacji Beata i Paweł wpadną na niedorzeczny pomysł, żeby to Emil Larson (Piotr Ligienza) został ojcem ich dziecka. Kiedy w 3296 odcinku "M jak miłość" dotrze do nich jak duży błąd popełnili będzie już za późno. Beata pocałuje Emila i zdradzi z nim Pawła. Prześpi się ze szwagrem, żeby zajść w upragnioną ciążę? Poznajcie szokujące szczegóły i zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3296 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

Zdrada Beaty, ciąża z Pawłem, które w "Na Wspólnej" doprowadzą do rozpadu małżeństwa Wójcików? Choć brzmi to absurdalnie, to jednak w życiu pary starającej się o dziecko i przyrodniego brata Pawła, który sam niedawno stracił dziecko, na które tak czekał nastąpi cała seria zaskakujących zdarzeń. A zacznie się od tego, że Wójcikowie dojdą do wniosku, że skoro bezpłodny Paweł nigdy nie założy rodziny z Beatą, to muszą znaleźć innego ojca dla ich dziecka. Początkowo w "Na Wspólnej" zdecydują się na zabieg sztucznego zapłodnienia, skorzystanie z banku nasienia. Ale Beatę ogarną wątpliwości, że nie chce zajść w ciąże z zupełnie obcym mężczyzną.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3292: Kasia odejdzie od Darka. Wreszcie przyzna się co robił w przeszłości dla pieniędzy! - ZDJĘCIA

Dlatego w 3295 odcinku "Na Wspólnej" złożą Emilowi propozycję, by został ich dawcą nasienia. Wybiorą jednak najgorszy możliwy moment na taką rozmowę, bo Larson nadal będzie cierpiał po aborcji dokonanej przez swoją byłą dziewczynę Anię (Małgorzata Kocik). Zupełnie nieświadomie Beata i Paweł zranią brata Wójcika. A wyrzuty sumienia, które szybko ich dopadną w 3296 odcinku "Na Wspólnej" popchną ich do kolejnych desperackich działań.

Sprawdź też: Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

W 3296 odcinku "Na Wspólnej" Wójcikowie obudzą się w fatalnych nastrojach. Paweł z trudem dojdzie do siebie po reakcji Pawła na prośbę, by anonimowo został ojcem jego dziecka, a potem zachowywał się normalnie, jak "dobry wujek". Razem z Beatą uświadomi sobie jak bardzo zranił przyrodniego brata. Żeby to naprawić w 3296 odcinku "Na Wspólnej" spotkają się z Emilem w barze Ziębów. Między braćmi wybuchnie nerwowa awantura, podczas której padnie wiele gorzkich słów.

Ale finał będzie taki, że w 3296 odcinku "Na Wspólnej" Beata pocałuje Emila. Zdradzi męża ze szwagrem, by zajść w ciążę?! Pocałunek na razie skończy się niewinnie, nie będzie miał dalszego ciągu, ale nie jest żadną tajemnicą, że Emil skrycie kocha się w żonie Pawła i może skorzystać z okazji, by z nią być. Rozbić małżeństwo brata, spłodzić z Beatą dziecko i wieść takie szczęśliwe życie jak Wójcik.

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Kasia zaskoczy Darka niespodzianką! Ślub Marty i Mikołaja w cieniu zdrady
Na Wspólnej odc. 3296. Beata (Katarzyna Ptasińska), Emil (Piotr Ligienza)

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej odc. 3296. Beata (Katarzyna Ptasińska), Emil (Piotr Ligienza)
Na Wspólnej odc. 3296. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień)

i

Autor: TVN/ Mateusz Grochocki East News Na Wspólnej odc. 3296. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze