Na Wspólnej, odcnek 3292: Kasia odejdzie od Darka. Wreszcie przyzna się co robił w przeszłości dla pieniędzy! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcnek 3292: Kasia odejdzie od Darka. Wreszcie przyzna się co robił w przeszłości dla pieniędzy! - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3292: Kasia odejdzie od Darka. Wreszcie przyzna się co robił w przeszłości dla pieniędzy! - ZDJĘCIA

2021-09-11 18:12

W 3292 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) wpadnie w zasadzkę jaką zastawi na niego Justyna Zakościelna (Magdalena Kasprzak), żona jego ojca Andrzeja (Dariusz Niebudek) i straci Kasię (Julia Chatys). Ukochana Żbika zostawi go kiedy ten pod wpływem gróźb macochy w 3292 odcinku "Na Wspólnej" przerwie milczenie i wyjawi ohydną tajemnicę ze swojej przeszłości. Nie będzie miał innego wyjścia, bo Zakościelna uprzedzi Darka, że jeśli nie zniknie z jej rodziny, to wszyscy dowiedzą się czym się kiedyś zajmował. Kasia nie zniesie prawdy o Darku. Odejdzie, bo nie będzie chciała dłużej żyć z takim człowiekiem!

"Na Wspólnej" odcinek 3292 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

Kasia i Darek z "Na Wspólnej" rozstaną się w 3292 odcinku, a wszystko przez żonę Zakościelnego! Wyjątkowo wredna i okrutna Justyna znajdzie sposób, by odsunąć Żbika od ojca, nie pozwolić na to, żeby był członkiem ich rodziny i zbliżał się do kilkuletniej siostry Marysi (Zuzanna Wieleba). Oliwy do ognia doleje też Tadeusz (Jakub Pruski). Wyrodny, zepsuty syn Zakościelnego i Justyny nie będzie mógł patrzeć jak Darek wkupuje się w łaski ojca, jak Andrzej pęka z dumy pracując ze zdolnym prawnikiem.

Żeby pozbyć się Żbika z rodziny w 3292 odcinku "Na Wspólnej" Justyna posunie się do wyjątkowo wstrętnego czynu. Z pomocą Tadeusza dość szybko wyciągnie wszystkie ciemne sprawy z przeszłości nieślubnego syna swojego męża. Bez większego trudu odkryje co kiedyś robił Darek, obecnie szanowany i zdolny prawnik. Między Zakościelną i Darkiem w 3292 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do decydującej rozgrywki.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3290: Macocha Darka zniszczy mu życie! Wyjawi Zakościelnemu jak Żbik brał pieniądze za seks

A zacznie się od awantury Andrzeja z Justyną w 3292 odcinku "Na Wspólnej". To ona wywoła kłótnię, żeby w ten sposób zmusić męża do pozbycia się Darka z ich życia. Oczywiście Żbik nie pozwoli, żeby macocha wygrała i postawiła na swoim. Namówi ojca do postawienia się Justynie, ale Zakościelna w 3292 odcinku "Na Wspólnej" i tak się nie podda. Zagrozi młodemu prawnikowi, że powie Kasi i Andrzejowi o jego przeszłości, gdy sprzedawał się kobietom, brał pieniądze ze seks.

Darek w 3292 odcinku "Na Wspólnej" nie da się wyprowadzić z równowagi. Zbliży się do Justyny, złapie ją za ramiona i spoglądając głęboko w oczy przyzna się do wszystkiego. - Owszem płaciły mi i to dużo! Jak myślisz dlaczego?

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Kasia zaskoczy Darka niespodzianką! Ślub Marty i Mikołaja w cieniu zdrady

Sprawdź też: Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

Konfrontacja z żoną ojca w 3292 odcinku "Na Wspólnej" zmusi Darka do podjęcia radykalnych działań. Pozbawiony innego wyjścia postanowi sam wyjawić ukochanej Kasi prawdę, zanim Justyna albo Tadeusz zrobią to za niego i jeszcze przekręcą wszystkie fakty.

Bo wiele miesięcy temu w "Na Wspólnej" Darek sypiał z kobietami za pieniądze. Po rozwodzie z Anetą (Dorota Krempa), którą puściła go z torbami znalazł sobie sponsorki, bo nie miał za co żyć! Został żigolakiem, bo odebrano mu także prawo do wykonywania zawodu! Jedną ze sponsorek Darka była jego ostatnia dziewczyna Emilia (Karolina Porcari).

Jak Kasia w 3292 odcinku "Na Wspólnej" zareaguje na wyznanie Darka o tym co robił w przeszłości? Odejdzie, a Żbik obudzi się następnego ranka na kacu, sam w mieszkaniu. Ukochana nie odbierze od niego telefonu. Zatrzyma się u brata, a Elizie (Katarzyna Chorzępa) powie w 3293 odcinku "Na Wspólnej", że nie jest pewna, czy może żyć z człowiekiem, który sprzedawał swoje ciało.

Czy to będzie koniec Kasi i Darka w "Na Wspólnej"? Mamy zdjęcia z kolejnych odcinków, które wskazują, że Żbik nie tak łatwo zrezygnuje z ukochanej!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany