Na Wspólnej, odcinek 3290: Macocha Darka zniszczy mu życie! Wyjawi Zakościelnemu jak Żbik brał pieniądze za seks

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3290: Macocha Darka zniszczy mu życie! Wyjawi Zakościelnemu jak Żbik brał pieniądze za seks

Na Wspólnej, odcinek 3290: Macocha Darka zniszczy mu życie! Wyjawi Zakościelnemu jak Żbik brał pieniądze za seks

W 3290 odcinku "Na Wspólnej" Justyna (Magdalena Kasprzak), żona ojca Darka (Michał Mikołajczak), zada Żbikowi ostateczny cios! Fałszywa, podła macocha zdradzi Zakościelnemu Dariusz (Niebudek), że jego syn sprzedawał się za grubą kasę! Jak zareaguje szacowny tatuś, właściciel uznanej kancelarii prawnej na takie rewelacje? Wszystko stanie się w 3290 odcinku "Na Wspólnej" przez Tadeusza (Jakub Pruski), przyrodniego brata Darka, tak naprawdę podłej "łajzy", którego mamusia broni za wszelką cenę. Czy kolejna awantura Żbika z przyrodnim bratem spowoduje, że zerwie kontakty z tą dziwną rodzinką, czy będzie walczył o siebie i miłość ojca do końca?

"Na Wspólnej" odcinek 3290 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3290 odcinku "Na Wspólnej" Darek po raz kolejny pokłóci się z przyrodnim bratem. Tadeusz nie daje mu żyć - jest zazdrosny o ojca i nie podoba mu się bardzo, że przyrodni brat zaczął pracować w jego kancelarii. Syn Zakościelnego zatruwa życie Żbika na różne sposoby, a kiedy to nic nie daje, leci po pomoc do kochanej mamusi. A ona, również przerażona i zazdrosna, że "ktoś obcy" miałby zabrać jej jedzącego z ręki Zakościelnego, chętnie podkopie pod Darkiem kolejny dołek. I wyciągnie najgorsze brudy, żeby przed ojcem oczernić syna!     

Darek w 3290 odcinku "Na Wspólnej" po kolejnej kłótni z Tadeuszem spróbuje wyrzucić go z kancelarii ojca. I w tym właśnie momencie w obronie synalka stanie Justyna! Co dokładnie zdradzi mężowi o przeszłości Żbika?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1598: Pijana Iza w poważnym stanie z powodu dziwnej przypadłości! Aneta nie zdąży jej uratować? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3281: Matka Darka po latach ujawni całą prawdę o jego ojcu! Wyrzeknie się syna?

Jak pamiętamy, Darek w "Na Wspólnej" ma na koncie usługi seksualne za pieniądze. Przez jakiś czas tak zarabiał na życie, aż w końcu jedna z jego klientek została jego kobietą. Związek z Emilią (Karolina Porcari) zakończył tak naprawdę dopiero powrót do życia Żbika Kasia (Julia Chatys).

Konsekwencje tej nieciekawej przeszłości Darek poniesie właśnie w 3290 odcinku "Na Wspólnej". Dokładnie wtedy, kiedy żona Zakościelnego wykrzyczy mu w kancelarii, żeby uważał, co robi, bo doniesie Andrzejowi, że jego syna brał pieniądze za seks! 

Czy Darek ugnie się pod szantażem podłej Justyny w 3290 odcinku "Na Wspólnej", stuli ogon pod siebie i zniknie z ich życia? Czy może raczej stanie mężnie twarzą w twarz z wrogiem, uznając, że ma prawo walczyć o siebie i miłość ojca? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1600: Wstrząsający dramat Barbary. Stanie twarzą w twarz z nowym Mateuszem i pęknie jej serce. Wszyscy będą płakać

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze