M jak miłość, odcinek 1598: Pijana Iza w poważnym stanie z powodu dziwnej przypadłości! Aneta nie zdąży jej uratować? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1598: Pijana Iza w poważnym stanie z powodu dziwnej przypadłości! Aneta nie zdąży jej uratować? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1598: Pijana Iza w poważnym stanie z powodu dziwnej przypadłości! Aneta nie zdąży jej uratować? - ZDJĘCIA

2021-09-03 20:58

W 1598 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) wystąpi o rozwód z Marcinem (Mikołaj Roznerski), ale ostateczną decyzję o rozstaniu z mężem przypłaci psychicznym załamaniem. Nie dość, że Iza upije się nie nieprzytomności, to jeszcze w 1598 odcinku "M jak miłość" sięgając po alkohol zapomni o tym, że cierpi na dziwną przypadłość, alergię, która już raz doprowadziła ją do zguby. Tym razem to także źle się skończy dla Izy. Kompletnie pijaną Chodakowską znajdzie Aneta (Ilona Janyst), która natychmiast ruszy na ratunek. Zdąży na czas?

"M jak miłość" odcinek 1598 po wakacjach - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" będzie już przesądzony! Ciągłe pretensje Chodakowskiego, wywoływane przez niego awantury, wybuchy zazdrości o Michała (Paweł Deląg), a nawet Bosackiego (Dariusz Kordek), brak zaufania po wszystkim co razem przeszli w 1598 odcinku "M jak miłość" doprowadzą Izę do ostateczności. Nie zniesie dłużej chorego zachowania Marcina, tego, że nie potrafi odciąć się od przebiegłej intrygi, podłej manipulacji będącej dziełem Bosackiego. Nie dość, że Marcin nadal będzie wątpił w wierność Izy, to jeszcze w 1598 odcinku "M jak miłość" uroi sobie, że ukochana nadal ma coś do ukrycia.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1607: Marcin po rozstaniu z Izą podpisze wyrok śmierci na siebie i Jakuba. Tak się skończy zlecenie detektywów

W końcu w 1598 odcinku "M jak miłość" Iza zleci Piotrkowi (Marcin Mroczek) przygotowanie pozwu rozwodowego. Zjawi się w kancelarii u Zduńskiego i to jemu pierwszemu powie, że chce się rozwieść z Marcinem. Zaraz potem zobaczy się z mężem. Szczerze powie mu, że ich małżeństwo nie ma już żadnej przyszłości, skoro on nie chce iść na terapię i zamknąć definitywnie sprawy z przeszłości.

Zaskoczony Marcin w 1598 odcinku "M jak miłość" wywoła kolejną kłótnię z żoną. W przypływie złości mocno chwyci żonę za rękę, a przecież nigdy nie był wobec niej agresywny. Po chwili skruszony Chodakowski poprosi jeszcze Izę o kolejną szansę, ale ta nie chce go słuchać.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

Dla Izy w 1598 odcinku "M jak miłość" decyzja o rozwodzie z Marcinem będzie jedną z najtrudniejszych, jakie musiała podjąć w życiu. Będzie tak załamana, że w samotności sięgnie po alkohol. Mimo, że doskonale wie, że nie może pić, bo cierpi na alergię, która objawia się tym, że nawet po spożyciu niewielkiej ilości alkoholu szybko dostaje uderzenia gorąca, zaczyna jej wirować w głowie, traci rozum, a nawet świadomość. Jak wówczas gdy kilka miesięcy temu w "M jak miłość" padła ofiarą Bosackiego - w hotelu w Krakowie piła z Michałem drinka w barze i upiła się bardzo szybko. Bosacki dosypał jej do też narkotyki do kieliszka!

Pijaną Izę w 1598 odcinku "M jak miłość" znajdzie Aneta, która od razu ruszy przyjaciółce na pomoc. Widząc ją w fatalnym stanie otoczy Izę opieką, by nie stało się jej nic złego.

M jak miłość odc. 1598. Iza (Adrianna Kalska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1598. Iza (Adrianna Kalska), Aneta (Ilona Janyst)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze