Na Wspólnej, odcinek 3293: Kasia wróci do Darka po burzliwym rozstaniu! Będzie błagała tylko o jedno - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3293: Kasia wróci do Darka po burzliwym rozstaniu! Będzie błagała tylko o jedno - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3293: Kasia wróci do Darka po burzliwym rozstaniu! Będzie błagała tylko o jedno - ZWIASTUN

2021-09-19 12:12

W 3293 odcinku "Na Wspólnej" ważyć się będą losy Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak), których miłość zostanie wystawiona na ciężką próbę. Szantażowany przez żonę ojca Żbik wyjawi dziewczynie swoją tajemnicę z przeszłości, przyzna się jej, że był żigolakiem i brał pieniądze za seks. Reakcja Kasi będzie natychmiastowa. Odejdzie od Darka, ale wróci już w 3293 odcinku "Na Wspólnej" po nocy spędzonej poza domem. Między kochankami dojdzie do decydującej rozmowy. Z ust Kasi padnie błagalna prośba. Wybaczy Żbikowi kolejne kłamstwo, okropne rzeczy jakie robił dla kasy? Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3293 - środa, 22.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

Rozstanie Kasi i Darka w "Na Wspólnej" będzie oznaczało koniec ich miłości, która przeszła już wiele momentów próby?! Szantaż do jakiego posunie się Justyna Zakościelna (Magdalena Kasprzak), żona ojca Darka, zmusi Żbika do przyznania się Kasi co robił jeszcze kilka lat temu kiedy stracił prawo do wykonywania zawodu. Tuż po tym jak Darek ujawni Kasi w jakich okolicznościach poznał Emilię (Karolina Porcari), jak nawiązał romans z szefową Okręgowej Rady Adwokackiej, Anną Bednarczyk (Anna Nowak-Ibisz). Po tym wyznaniu Darka Kasia odejdzie. W 3293 odcinku "Na Wspólnej" zatrzyma się u Bergów i tylko Elizie (Katarzyna Chorzępa) zwierzy się, że nie wie czy chce dalej być z facetem, który sprzedawał swoje ciało!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3295: Beata zajdzie w ciążę z bratem Pawła. Wójcik zgodzi się, żeby Emil był ojcem dziecka! - ZDJĘCIA

Ale krótka rozłąka z Darkiem w 3293 odcinku "Na Wspólnej", jego desperackie próby skontaktowania się z ukochaną, dadzą Kasi sporo do myślenia. Wróci do niego jeszcze tego samego dnia. Zbyt wiele razem przeżyli, by sprawy z przeszłości miały decydować o ich wspólnym życiu. - Wróciłaś? - zapyta niepewnie Darek, kiedy Kasia w 3293 odcinku "Na Wspólnej" stanie w drzwiach jego mieszkania. - Po tej ilości połączeń nieodebranych... Kto by tyle wytrzymał?- Jakbyś odebrała, byłoby mniej... - zażartuje Żbik. - Musiałam coś przemyśleć... - zacznie Kasia, a Darek spoglądając jej głęboko w oczy zrozumie, że decyzja już zapadła. - I co, przemyślałaś?

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 169: Smutne pożegnanie Marka i Uli. Boleśnie ją zrani tymi słowami - ZDJĘCIA

W 3293 odcinku "Na Wspólnej" Kasia nie będzie próbowała zmienić Darka, bo doskonale wie jaki jest naprawdę. - Czasem robisz okropne rzeczy... - zacznie, a on przyzna, że to już przeszłość. - Ale robisz też wspaniałe... Darek, takiego cię wybrałam i takiego muszę cię kochać... Tylko błagam, nie sprawdzaj już jak bardzo... - poprosi ukochanego. Szczęśliwy Darek w 3293 odcinku "Na Wspólnej" chwyci ją w ramiona i zacznie namiętnie całować. - Zrobię wszystko, żebyś już mi nie zniknęła! Obieca Kasi romantyczną kolację, ale od razu przejdą do deseru i spędzą razem upojną noc.

Zobaczcie w naszej GALERII więcej ZDJĘĆ Z 3293 odcinka "Na Wspólnej" z Kasią i Darkiem >>>

Najnowsze