Na Wspólnej, odcinek 3288: Ślub Marty i Mikołaja to mistyfikacja?! Konarska okłamie wszystkich

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3288: Ślub Marty i Mikołaja to mistyfikacja?! Konarska okłamie wszystkich

Na Wspólnej, odcinek 3288: Ślub Marty i Mikołaja to mistyfikacja?! Konarska okłamie wszystkich - ZDJĘCIA

2021-08-29 22:37

Ślub w 3288 odcinku "Na Wspólnej" to oszustwo?! Marta (Joanna Jabłczyńska) poprowadzi dziwną grę i sfałszuje całą uroczystość? Na to wygląda, bo w 3288 odcinku "Na Wspólnej" uzna, że w ucięciu plotek na temat romansu Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) i Kamy (Angelika Kujawiak) pomoże jedynie opublikowanie zdjęć ze ślubu, które miałby trafić do mediów. W tym celu wynajmie paparazzo, który będzie miał za zadanie uwiecznić całą uroczystość i uśmiechniętych małżonków. Konarska ubierze suknię ślubną tylko po to, by pozbyć się pomówień na temat romansu narzeczonego?

"Na Wspólnej" odcinek 3288 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3288 odcinku "Na Wspólnej" Marta i Mikołaj staną na ślubnym kobiercu i założą obrączki na palce. Konarska będzie wyglądać pięknie w białej sukni ślubnej, a zaproszeni goście złożą gratulacje. I pewnie nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że cała ceremonia w 3288 odcinku "Na Wspólnej" to prawdopodobnie kłamstwo! Dziennikarka będzie miała dość nagłówków i materiałów na temat romansu Kamy i Mikołaja, więc uzna, że jedynym sposobem na ucięcie wszelkich domysłów jest udowodnienie mediom, że wzięła ślub z narzeczonym i tylko ona się dla niego liczy. O dziwo zrobi to mimo że zobaczy mężczyznę złączonego w pocałunku z Kamą. Będzie miało to miejsce w 3284 odcinku "Na Wspólnej", kiedy pojedzie po Mikołaja na jego spotkanie z inwestorami.

Przeczytaj: Anastazja odeszła z Na Wspólnej. To była ostatnia scena Karoliny Baci. Tak się pożegnała - ZDJĘCIA

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Wkrótce w "Na Wspólnej" narzeczeństwo w ekspresowym tempie zaprosi bliskich na sesję zdjęciową. Każdy będzie miał ubrać się jakby Konarska naprawdę miała przysięgać, że ślubuje Mikołajowi miłość i wierność aż po grób. Wszyscy w 3288 odcinku "Na Wspólnej" będą mocno zaskoczeni, że na imprezie obecny jest paparazzo, przy którym para młoda chętnie pozuje do zdjęć. Dziennikarka wymyśli, że zapozuje na szczęśliwą i świeżo upieczoną mężatkę i razem z Mikołajem zaczną się całować i pokazywać obrączki do obiektywu aparatu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

Pytanie tylko czy w 3288 odcinku "Na Wspólnej" Marta i Mikołaj spotkają się z bliskimi przed ołtarzem tylko po to, by odbyć sesję zdjęciową, zdobyć dowody na rzekome zamążpójście i wrócić do domu, czy może naprawdę powiedzą sobie sakramentalne "tak". Na ten moment nie jest pewne co będzie chciała osiągnąć pomysłowa dziennikarka, ale na pewno zależy jej na uciszeniu plotek i domysłów. Co prawda, przyłapie narzeczonego na zdradzie, więc dziwne byłoby., gdyby tak szybko mu wybaczyła. Najprawdopodobniej jednak pogodzi się z narzeczonym, ale ślub odbędzie się jedynie pod zdobycie dowodów i materiałów, które powędrują potem do mediów, by uciszyć spekulacje. 

Zobacz jak Marta okłamie wszystkich w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze